Ekstrakt z agrestu indyjskiego – szczupła sylwetka i naturalne piękno

Ekstrakt z agrestu indyjskiego – szczupła sylwetka i naturalne piękno

odchudzanie antyoksydanty

Każdy z nas, a przede wszystkim kobiety - marzą o szczupłej sylwetce, nieskazitelnej cerze i lśniących włosach. Niestety, na rynku jest bardzo niewiele suplementów, które łączą w sobie wszystkie potrzebne skórze i organizmowi składniki. Aby uzyskać pożądany efekt bardzo musimy zażywać wiele różnych preparatów, co wiąże się także z wysokimi kosztami. A jakby tak zamknąć wszystkie te kapsułki w jednej? Taki właśnie jest suplement diety Amlan FORTE. 

Źródło piękności znane od tysięcy lat

Amla (Emblica officinalis), czyli agrest indyjski, to owoc wykorzystywany we wschodniej medycynie. Jest on odpowiedzą na urodę indyjskich kobiet, które - jak powszechnie wiadomo - cieszą się niebanalnym urokiem, lśiącymi i pełnymi blasku włosami oraz nieskzitelną cerą. Producenci Amlan FORTE wiedzieli, jak wyjść naprzeciw potrzebom kobiet i zamknęli popularny składnik w kapsułkach. 

Teraz dzięki Amlan FORTE każda kobieta może zadbać o kondycję swoich włosów, skóry oraz paznokci. Swoje właściwości agrest indyjski zawdzięcza bogactwu stabilnej witaminy C, flawonoidów i polifenoli. Agrest indyjski jest także źródłem minerałów, aminokwasów, miedzi oraz cynku. Witamina C jest silnym przeciwutleniaczem, który chroni struktury komórkowe przed stresem oksydacyjnym i wolnymi rodnikami. Dzięki temu spowalnia proces starzenia się skóry. 

Agrest indyjski zawiera także niacynę, żelazo, kwas glutaminowy, chrom, lizynę, alaninę i prolinę. Dzięki składnikom, które zawiera ten suplement diety, skóra szybciej się regeneruje, zachowując odpowiednią sprężystość oraz nawilżenie. Co więcej widoczna jest także poprawa jeśli chodzi o kondycję włosów i paznokci, które stają się twardsze i mocniejsze.

Dla kogo Amlan FORTE?

Grupą docelową, do której kierowany jest suplement, są osoby dorosłe, w szczególności kobiety. Jednakże kapsułki poleca się osobom skarżącym się na przedwczesne łysienie lub siwienie, ponieważ wspomagają minimalizację tych przykrym dolegliwościom. Dzięki swoim właściwościami ekstrakt z agrestu indyjskiego polecany jest osobom cierpiącym na nawracające stany zapalne skóry oraz choroby autoimmunologiczne, jak na przykład łuszczyca.

Jednak głównym zastosowaniem Amlan Forte jest walka ze zbędnymi kilogramami. Omawiany tu suplement diety wspomaga przemianę materii, dzięki czemu możemy tracić wagę bez wprowadzania restrykcyjnej diety. Dodatkowo usprawnia gospodarkę lipidową organizmu, co z kolei zapobiega nadmiernemu odkładaniu tłuszczu w miejscach takich jak brzuch, uda i pośladki.

Działanie odchudzające agrestu indyjskiego polega na tym, że wspomaga on proces detoksykacji (oczyszczania organizmu z toksyn) oraz wspiera proces trawienia. 

Nie tylko uroda – agrest amla sekretem długiego życia

Utrzymanie zdrowia i witalności to także zasługa agrestu indyjskiego. Bardzo często przyczyną wielu dolegliwości jest wysoki poziom cholesterolu. Stało się to niemalże plagą współczesnego społeczeństwa. Agrest indysjki wspiera proces normalizacji poziomu cukru we krwi oraz wspomaga utrzymanie prawidłowego stężenia cholesterolu we krwi, utrzymując jednocześnie właściwe jej ciśnienie. 

Co więcej zawarte w Amlan Forte antyoksydanty zapobiegają rozwojowi chorób nowotworowych - usuwają z organizmu komórki, które uległy negatywnym mutacjom oraz zmniejszają ryzyko powstawania kolejnych komórek rakowych. Z tego powodu ekstrakt z amli poleca się osobom po przebytej chorobie lub genetycznie obciążanych chorobami nowotworowymi.

Te wszystkich właściwości agrestu indyjskiego posiada suplement diety Amlan FORTE. Jedna kapsułka jest w stanie zastąpić kilka preparatów. Jeśli zainteresował Cię temat agrestu amla odsyłamy na stronę amlanforte.com

Ranking zamienników Najlepsze produkty - odchudzanie

Amlan FORTE

4.8895 opinii:
Amlan FORTE to naturalny suplement diety dostępny w postaci kapsułek do przyjmowania doustnego....
Zobacz ofertę

Fitt spray PRO

4.88129 opinii:
23.05.2018 r. produkt Fitt spray PRO został laureatem nagrody magazynu...
Zobacz ofertę

African MANGO

4.88176 opinii:
African MANGO to naturalny suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Produkt ten polecany...
Zobacz ofertę

Olimp Zielona Herbata Ekstrakt

4.836 opinii:
Kapsułki Olimp Zielona Herbata Ekstrakt to suplement diety przeznaczony dla...
Zobacz ofertę

Olimp Therm Line Man

4.810 opinii:
Tabletki Olimp Therm Line Man to suplement diety przeznaczony dla dorosłych mężczyzn...
Zobacz ofertę

Noble Health Hydrodren

4.758 opinii:
Tabletki Noble Health Hydrodren to naturalny suplement diety, przeznaczony w...
Zobacz ofertę

Olimp Therm Line HydroFast

4.7311 opinii:
Tabletki Olimp Therm Line HydroFast to suplement diety przeznaczony dla osób...
Zobacz ofertę

Zdrowy Duet Odchudzanie

4.717 opinii:
Zdrowy Duet Odchudzanie to naturalny suplement diety wspomagający odchudzanie...
Zobacz ofertę

Adipobon mono

4.717 opinii:
Adipobon mono to suplement diety wspomagający odchudzanie oraz redukcję cellulitu. Kapsułki...
Zobacz ofertę

L-Karnityna GoldStrong

4.717 opinii:
L-Karnityna GoldStrong to suplement diety w postaci tabletek musujących. Produkt skraca...
Zobacz ofertę

Treści znajdujące się w serwisie supple.pl powstały po to, aby polepszyć kontakt jego Użytkownika z lekarzem, a nie po to, aby go zastąpić. Wynika to z informacyjno-edukacyjnego charakteru serwisu. Jeszcze przed zastosowaniem się do porad opartych na wiedzy specjalistycznej, w tym zwłaszcza medycznej, a zawartych w prowadzonym przez nas Serwisie wskazane jest bezwzględne zasięgnięcie opinii lekarza. Administrator nie ponosi konsekwencji wynikających z praktycznego wykorzystania zawartych w Serwisie informacji.