Dermo System, Micelarny płyn do demakijażu twarzy i oczu

Dermo System, Micelarny płyn do demakijażu twarzy i oczu

miejsce
w rankingu

--

Dermo System, Micelarny płyn do demakijażu twarzy i oczu
4.0
opinii: 5
Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł
Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł
Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Gusia 2016-03-01 16:48

  Płyn bardzo dokładnie usuwa makijaż - czasem wystarczy tylko jedno przetarcie, aby skóra była czysta i świeża. Buteleczka starcza mi nawet na 4 miesiące.

 • Iga 2015-05-04 22:24

  Tenn płyn miceralny pozwala mi szybko oraz skutecznie szybko wpłynąć na swoje ciało! Teraz już wiem, że to oszczędza mi kupę czasu i cieszę się z tego.

 • Nika 2015-05-04 22:04

  Na mnie jakoś ten płyn rewelacyjnie nie działa. Działa tak samo jak woda i nie widzę żadnej innej róznicy aby mój makijaż schodził lżej czy coś, bo to jest szok.

 • Zielono mi, czyli wiosna w szklance

  Zielono mi, czyli wiosna w szklance

  Czytaj artykuł
  Figa na zdrowie!

  Figa na zdrowie!

  Czytaj artykuł
  Jak szukać przyczyn bólu głowy?

  Jak szukać przyczyn bólu głowy?

  Czytaj artykuł
 • Wioletta Quik 2015-05-04 22:03

  Dermo System, Micelarny płyn do demakijażu twarzy i oczu pozwala mi w błyskawiczny sposób zmyć mój makijaż po ciężkim dniu to już nie jest problem a raczej przyjemność. Cenowo również w miare jak dla mnie dobrze wychodzi i jest super! Cieszę się, że to znalazłam na rynku!

 • Loonda 2015-05-04 22:02

  Skutecznie wpływa na zmywanie różnych środków z twarzy! To jest to na co oczekiwałam i cieszę się, że znalazłam środek i będę mogła z niego korzystać zawsze i szybko :)

 • Zapoznaj się z ulotką Dermo System, Micelarny płyn do demakijażu twarzy i oczu

  Producent:

  DELIA

  Thumb delia

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - demakijaż

  Preparat Dermo System, Micelarny płyn do demakijażu twarzy i oczu został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: do demakijażu twarzy oczu, do demakijażu twarzy twarzy, płyn do demakijażu twarzy, micelarny płyn, do demakijażu, płyn, płyn do demakijażu, kosmetyki. Wytwórcą produktu Dermo System, Micelarny płyn do demakijażu twarzy i oczu jest Delia, który również jest producentem takich preparatów jak Coral Prosilk, Dermo System, Micelarny płyn do demakijażu twarzy i oczu , Dermo System, Glamour Fashion, Onyx, Eyebrows Gel Corrector 3in1 . Ulotka specyfiku Dermo System, Micelarny płyn do demakijażu twarzy i oczu jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Dermo System, Micelarny płyn do demakijażu twarzy i oczu oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Dermo System, Micelarny płyn do demakijażu twarzy i oczu można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Dermo System, Micelarny płyn do demakijażu twarzy i oczu . Produkt Dermo System, Micelarny płyn do demakijażu twarzy i oczu został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-04-22 06:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Dermo System, Micelarny płyn do demakijażu twarzy i oczu to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza strona uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat używania Dermo System, Micelarny płyn do demakijażu twarzy i oczu . Jeżeli utworzysz recenzję na temat preparatu Dermo System, Micelarny płyn do demakijażu twarzy i oczu to z pewnością pomożesz wielu ludziom.