Antotalgin Natural

Antotalgin Natural

miejsce
w rankingu

--

Antotalgin Natural
4.0
opinii: 1
Czego przyczyną może być bezsenność?

Czego przyczyną może być bezsenność?

Czytaj artykuł
Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Czytaj artykuł
Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-31 16:48

  łatwy i bezpieczny sposób na oczyszczenie uszu

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Antotalgin Natural to preparat dostępny w postaci kropli do uszu. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 1. roku życia. Antotalgin Natural to bezpieczny produkt służący do usuwania woskowiny usznej. Regularne stosowanie kropli do uszu Antotalgin Natural przynosi spektakularne efekty: preparat zapobiega nadmiernemu gromadzeniu się woskowiny usznej.

  Skład:

  W składzie kropli do uszu Antotalgin Natural znajdują się następujące substancje: natrii docusas, calendula officinalis, vehiculum.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat stosować 1-2 razy na tydzień.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Antotalgin Natural

  4.01 opinii:
  Antotalgin Natural to preparat dostępny w postaci kropli do uszu. Preparat przeznaczony jest dla...
  czytaj dalej »

  Antotalgin Natural to preparat dostępny w postaci kropli do uszu. Preparat przeznaczony jest dla... czytaj dalej »

  Cerumex

  0.00 opinii:
  Cerumex to preparat dostępny w postaci kropli do uszu. Preparat został stworzony z myślą o...
  czytaj dalej »

  Cerumex to preparat dostępny w postaci kropli do uszu. Preparat został stworzony z myślą o... czytaj dalej »

  0.00 opinii:

  Krople Cue

  0.00 opinii:
  Krople Cue to preparat dostępny w postaci kropli do uszu. Wskazaniem do stosowania kropli do uszu...
  czytaj dalej »

  Krople Cue to preparat dostępny w postaci kropli do uszu. Wskazaniem do stosowania kropli do uszu... czytaj dalej »

  Otoargent

  0.00 opinii:
  Otoargent to lek dostępny w postaci kropli do uszu. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować...
  czytaj dalej »

  Otoargent to lek dostępny w postaci kropli do uszu. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować... czytaj dalej »

  Specyfik Antotalgin Natural został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: Ból ucha, woskowina w uszach, Higiena, zdrowie, Krople do uszu. Wytwórcą specyfiku Antotalgin Natural jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Antotalgin Natural jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Antotalgin Natural oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Antotalgin Natural można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Antotalgin Natural. Produkt Antotalgin Natural został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-08-27 17:35. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Antotalgin Natural to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Portal Supple.PL współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Antotalgin Natural. Jeżeli dołączysz informację na temat produktu Antotalgin Natural to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.