Ototalgin

Ototalgin

miejsce
w rankingu

--

Ototalgin
0.0
opinii: 0
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Ototalgin

Producent:

Opis:

Ototalgin to lek, który dostępny jest w formie kropli. Lek przyjmuje formę kropli do uszu o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Preparat przeznaczony jest do płukania zewnętrznego przewodu słuchowego, gdy u pacjenta stwierdzono obecność stwardniałej woszczyny. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować krople Ototalgin w stanach zapalnych zewnętrznego przewodu słuchowego. Należy jednak pamiętać, że przeciwwskazaniem do stosowania kropli jest uszkodzona błona bębenkowa. Preparatu nie należy stosować dłużej niż trzy dni bez konsultacji z lekarzem!

Skład:

W składzie kropli Ototalgin znajdują się następujące substancje: choliny salicylanu, glicerol, etanol 96%, chlorobutanol półwodny, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat przeznaczony jest do stosowania miejscowego do ucha. Zaleca się aplikować 3-4 krople leku do chorego ucha 3-4 razy dziennie. Kropli nie należy stosować dłużej niż trzy dni bez konsultacji z lekarzem.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - lek przeciwbólowy

Produkt Ototalgin został zapisany do kategorii Ból wraz z tagami: Uszy, lek przeciwzapalny, lek przeciwbólowy. Producentem preparatu Ototalgin jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Ototalgin jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Ototalgin oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Ototalgin dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Ototalgin. Specyfik Ototalgin został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-27 09:51. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Ototalgin to prosimy o dodanie swojej opinii. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Ototalgin. Jeżeli napiszesz notkę na temat specyfiku Ototalgin to z pewnością pomożesz wielu osobom.