Solwax Active

Solwax Active

miejsce
w rankingu

--

Solwax Active
0.0
opinii: 0
Co jeść i pić podczas upałów?

Co jeść i pić podczas upałów?

Czytaj artykuł
Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Czytaj artykuł
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Solwax Active

Producent:

Opis:

Solwax Active to preparat dostępny w postaci kropli do uszu. Preparat przeznaczony jest do stosowania zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Solwax Active w szybki i bezpieczny sposób usuwa złogi woskowiny usznej. Solwax Active rozmiękcza zalegającą woskowinę uszną i delikatnie ją usuwa.

Skład:

W składzie preparatu Solwax Active znajdują się następujące substancje: Glycerine, Ethylenediaminetetraacetic Acid Disodium Salt, 1, 2-propanediol, Carbamide peroxide, Ethylene alcohol, Sodium citrate.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Usuwanie małżowiny usznej

Produkt Solwax Active został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: woskowina w uszach, zdrowie, Higiena, Usuwanie małżowiny usznej. Wytwórcą specyfiku Solwax Active jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka produktu Solwax Active jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Solwax Active oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Solwax Active można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Solwax Active. Specyfik Solwax Active został dodany do naszej bazy w dniu 2015-08-27 10:25. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Solwax Active to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Solwax Active. Jeżeli dodasz informację na temat specyfiku Solwax Active to z pewnością pomożesz wielu osobom.