Otozil

Otozil

miejsce
w rankingu

--

Otozil
0.0
opinii: 0
Krótki przewodnik po butach sportowych dla najmłodszych

Krótki przewodnik po butach sportowych dla najmłodszych

Czytaj artykuł
Wszystkim czytelnikom życzymy rodzinnych, zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych!

Wszystkim czytelnikom życzymy rodzinnych, zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych!

Czytaj artykuł
Mówiąc STOP nikotynie -  czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Otozil

Producent:

Opis:

Otozil to preparat dostępny w postaci kropli do usuwania woskowiny usznej. Otozil to preparat olejowy, którego skład pozbawiony jest środków konserwujących. Otozil to bezpieczny w użytkowaniu produkt. Preparat ten rekomendowany jest zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które odczuwają swędzenie, szum w uszach.

Skład:

W składzie preparatu Otozil znajdują się następujące substancje: Rapeseed oil, Rosmarinus officinalis extract.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Krople aplikować do ucha. 4-5 kropli do każdego ucha.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Usuwanie małżowiny

Preparat Otozil został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: woskowina w uszach, Higiena, zdrowie, Usuwanie małżowiny. Producentem produktu Otozil jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Otozil jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Otozil oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Otozil dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Otozil. Specyfik Otozil został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-08-26 15:28. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Otozil to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat używania Otozil. Jeżeli napiszesz recenzję na temat preparatu Otozil to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.