Reklama baner
Zinadermin Krem Ochronno-Regenerujący

Zinadermin Krem Ochronno-Regenerujący

miejsce
w rankingu

--

Zinadermin Krem Ochronno-Regenerujący
5.0
opinii: 2

Kup w sklepie

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Czytaj artykuł
Nowa obudowa w iPhone 8

Nowa obudowa w iPhone 8

Czytaj artykuł
Czego przyczyną może być bezsenność?

Czego przyczyną może być bezsenność?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Madzia 2015-12-01 18:10

  jestem bardzo zadowolona z tego kremu widze szybka poprawe polecam go innym

 • Anonimka 2015-09-14 23:11

  Jeśli ktoś ma problemy ze skórą to za pewne ma niedobory cynku, a Zinadermin to najlepszy krem z cynkiem jaki udało mi się przetestować. Pomógł mi na moje rozszerzone pory.

 • Zapoznaj się z ulotką Zinadermin Krem Ochronno-Regenerujący

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Produkt Zinadermin Krem Ochronno-Regenerujący został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: regeneracja, zdrowie, krem ochronny. Producentem preparatu Zinadermin Krem Ochronno-Regenerujący jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka produktu Zinadermin Krem Ochronno-Regenerujący jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Zinadermin Krem Ochronno-Regenerujący oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Zinadermin Krem Ochronno-Regenerujący można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Zinadermin Krem Ochronno-Regenerujący. Specyfik Zinadermin Krem Ochronno-Regenerujący został dodany do naszej bazy w dniu 2015-09-06 23:10. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Zinadermin Krem Ochronno-Regenerujący to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Zinadermin Krem Ochronno-Regenerujący. Jeżeli napiszesz notkę na temat produktu Zinadermin Krem Ochronno-Regenerujący to z pewnością pomożesz wielu osobom.