Krem CutisHelp Mimi

Krem CutisHelp Mimi

miejsce
w rankingu

Krem CutisHelp Mimi
0.0
opinii: 0
Zimowa ochrona

Zimowa ochrona

Czytaj artykuł
Jak leczyć atopowe zapalenie skóry w naturalny sposób?

Jak leczyć atopowe zapalenie skóry w naturalny sposób?

Czytaj artykuł
Atopowe zapalenie skóry – jak pielęgnować bardzo suchą i wrażliwą skórę?

Atopowe zapalenie skóry – jak pielęgnować bardzo suchą i wrażliwą skórę?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Krem CutisHelp Mimi przeznaczony do pielęgnacji skóry twarzy i ciała z egzemą. Preparat przeznaczony jest do pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt, noworodków oraz dzieci. Krem CutisHelp Mimi wspaniale nawilża skórę oraz łagodzi ewentualne stany zapalne. Ponadto preparat wykazuje działanie kojące i łagodzące. Krem działa antybakteryjne i antyoksydacyjnie; chroni delikatną skórę przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych.

Skład:

W składzie kremu CutisHelp Mimi znajdują się następujące substancje: CANNABIS SATIVA OIL, wit. E, tlenek, cynku, tlenek magnezu, dimetikon, bisabolol, gliceryna, allantoina.

Dawkowanie:

Preparat przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji. Niewielką ilość kremu należy nanieść na skórę twarzy i ciała. Delikatnie wmasować.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Specyfik Krem CutisHelp Mimi został dołączony do kategorii Dermokosmetyki wraz z tagami: alergia, dla dzieci, świąd. Wytwórcą preparatu Krem CutisHelp Mimi jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Krem CutisHelp Mimi jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Krem CutisHelp Mimi oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Krem CutisHelp Mimi dostępny jest bez recepty.