Podologic Med+ Kremowy opatrunek

Podologic Med+ Kremowy opatrunek

miejsce
w rankingu

--

Podologic Med+ Kremowy opatrunek
5.0
opinii: 3

Kup w sklepie

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Czytaj artykuł
Czego przyczyną może być bezsenność?

Czego przyczyną może być bezsenność?

Czytaj artykuł
Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Bogdan 2017-05-12 10:07

  świetny pordukt bb dobrze sobie radzi ze zrogowaceniami

 • Wojtek 2017-05-11 16:02

  Działanie na +!

 • Opinia użytkownika 2015-09-13 20:44

  Pomaga na zagrzybiebienie stóp.

 • Zapoznaj się z ulotką Podologic Med+ Kremowy opatrunek

  Producent:

  IDEEPHARM

  Thumb logo 1

  Opis:

  Podologic Med+ Kremowy opatrunek na zrogowacenia niweluje je i zapobiega nadmiernemu odtwarzaniu się warstwy rogowej naskórka. Produkt ma działanie zmiękczające i zapobiegające nadmiernemu odtwarzaniu się warstwy rogowej naskórka. Podologic Med+ Kremowy opatrunek skutecznie i szybko regeneruje skórę, wzmacnia i uelastycznia, chroni przed nadmierną suchością i uszkodzeniami.

  Skład:

  Składniki aktywne produktu Podologic Med+ Kremowy opatrunek to: urea, propolis, beta-glukan, witamina F, lanolina hypoalergiczna, emolienty roślinne.

  Dawkowanie:

  Krem nelży nanieść na uprzednio oczyszczone i wysuszone stopy ze szczególnym uwzględnieniem miejsc nadmiernego zrogowacenia. Pozostawić krem do wchłonięcia.

  Rozpoczynając kurację produktem Podologic Med+ Kremowy opatrunek należy stosować go codziennie przez 7 dni, a następnie 2-3 razy w tygodniu Preparat polecany również do pielęgnacji skóry diabetyków.

  Przeciwwskazania:

  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - opatrunek na zrogowacenia stóp

  Produkt Podlogic Med+ został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, opatrunek na zrogowacenia stóp. Producentem preparatu Podlogic Med+ jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka specyfiku Podlogic Med+ jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać opinie na temat Podlogic Med+ oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Podlogic Med+ można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Podlogic Med+. Produkt Podlogic Med+ został dołączony do bazy danych w dniu 2015-09-07 12:40. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Podlogic Med+ to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat stosowania Podlogic Med+. Jeżeli utworzysz notkę na temat specyfiku Podlogic Med+ to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.