TO - Płyn Na Wrastające Paznokcie

TO - Płyn Na Wrastające Paznokcie

miejsce
w rankingu

--

TO - Płyn Na Wrastające Paznokcie
3.0
opinii: 2
Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Czytaj artykuł
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Lena 2017-05-04 11:16

  Czy zmiękcza skórę i przynosi chwilową ulgę? tak. Czy likwiduje problem? Nie:/

 • Ula 2017-04-24 10:04

  Spoko działa, ale jednak już są lepsze na rynku. I łatwiejsze w używaniu.

 • Zapoznaj się z ulotką TO - Płyn Na Wrastające Paznokcie

  Producent:

  UNIA

  Thumb unia

  Opis:

  TO - Płyn Na Wrastające Paznokcie jest kosmetykiem. Preparat stosowany przy problemie wrastających paznokci. Płyn zmiękcza twarde paznokcie, redukuje uczucie dyskomfortu.

  Skład:

  Skład TO - Płyn Na Wrastające Paznokcie według INCI to: Aqua, Glycerin, Sodium Thiosulfate, Sodium Hydroxide, Benzalkonium chloride.

  Dawkowanie:

  TO - Płyn Na Wrastające Paznokcie stosować 1-2 razy dziennie nanosić na naskórek i brzegi płytki paznokciowej do czasu ustąpienia dolegliwości. Aplikować na umyte i osuszone stopy.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu TO - Płyn Na Wrastające Paznokcie.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - wrastające paznokcie

  TO - Płyn Na Wrastające Paznokcie

  3.02 opinii:
  TO - Płyn Na Wrastające Paznokcie jest kosmetykiem. Preparat stosowany...
  czytaj dalej »

  TO - Płyn Na Wrastające Paznokcie jest kosmetykiem. Preparat stosowany... czytaj dalej »

  Specyfik TO - Płyn Na Wrastające Paznokcie został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: Higiena, zdrowie, Wrastające Paznokcie. Wytwórcą specyfiku TO - Płyn Na Wrastające Paznokcie jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu TO - Płyn Na Wrastające Paznokcie jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat TO - Płyn Na Wrastające Paznokcie oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Produkt TO - Płyn Na Wrastające Paznokcie dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu TO - Płyn Na Wrastające Paznokcie. Produkt TO - Płyn Na Wrastające Paznokcie został dołączony do bazy danych w dniu 2015-08-29 12:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu TO - Płyn Na Wrastające Paznokcie to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat korzystania z TO - Płyn Na Wrastające Paznokcie. Jeżeli utworzysz notkę na temat specyfiku TO - Płyn Na Wrastające Paznokcie to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.