Baneocin

Baneocin

miejsce
w rankingu

--

Baneocin
5.0
opinii: 1
Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Czytaj artykuł
Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Czytaj artykuł
Niezawodne sposoby na uspokojenie i pozbycie się stresu.

Niezawodne sposoby na uspokojenie i pozbycie się stresu.

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Janina Ostrowiejska 2015-09-13 20:56

  Przeczytałam gdzieś w necie, że baneocin nie może być stosowany na okolice pochwy. Czy ktoś może potwierdzić albo zaprzeczyć, bo przepisał mi to lekarz, a on chyba się zna?

 • Zapoznaj się z ulotką Baneocin

  Producent:

  Opis:

  Baneocin to lek, który dostępny jest w formie maści. W składzie preparatu znajdują się antybiotyki. Preparat przeznaczony jest do stosowania miejscowego na skórę w przypadku zakażeń bakteryjnych. Maść należy aplikować wyłącznie na niewielkie obszary skóry. Lekarze polecają swoim pacjentom maść Baneocin w zakażeniach skóry w przebiegu odmrożeń lub oparzeń. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12. roku życia.

  Skład:

  W składzie maści Baneocin znajdują się następujące substancje: bacytracyny lanolina, parafina biała płynna. Więcej informacji na temat składu maści znajdą Państwo na ulotce dołączonej do opakowania.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie maści powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Maść należy aplikować na chorą skórę od 2-3 razy dziennie. Preparatu nie należy stosować dłużej niż 7 dni. Jeśli po 7 dniach stosowania leku Baneocin nie nastąpi poprawa, należy jak najszybciej skontaktować się z lekarzem.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Maść nie jest przeznaczona do aplikacji do oczu i błony śluzowe. Preparatu nie należy stosować na głębokie rany.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Maść na zakażenia małych powierzchni skóry

  Produkt Baneocin został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, Maść na zakażenia małych powierzchni skóry. Wytwórcą specyfiku Baneocin jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Baneocin jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Baneocin oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Baneocin można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Baneocin. Specyfik Baneocin został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-09-07 12:53. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Baneocin to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Portal Supple.PL współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat używania Baneocin. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat produktu Baneocin to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.