Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Czytaj artykuł
10 powodów, dla których warto zrezygnować z popełnienia samobójstwa

10 powodów, dla których warto zrezygnować z popełnienia samobójstwa

Czytaj artykuł
Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Janina Ostrowiejska 2015-09-13 20:56

  Przeczytałam gdzieś w necie, że baneocin nie może być stosowany na okolice pochwy. Czy ktoś może potwierdzić albo zaprzeczyć, bo przepisał mi to lekarz, a on chyba się zna?

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Baneocin to lek, który dostępny jest w formie maści. W składzie preparatu znajdują się antybiotyki. Preparat przeznaczony jest do stosowania miejscowego na skórę w przypadku zakażeń bakteryjnych. Maść należy aplikować wyłącznie na niewielkie obszary skóry. Lekarze polecają swoim pacjentom maść Baneocin w zakażeniach skóry w przebiegu odmrożeń lub oparzeń. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12. roku życia.

  Skład:

  W składzie maści Baneocin znajdują się następujące substancje: bacytracyny lanolina, parafina biała płynna. Więcej informacji na temat składu maści znajdą Państwo na ulotce dołączonej do opakowania.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie maści powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Maść należy aplikować na chorą skórę od 2-3 razy dziennie. Preparatu nie należy stosować dłużej niż 7 dni. Jeśli po 7 dniach stosowania leku Baneocin nie nastąpi poprawa, należy jak najszybciej skontaktować się z lekarzem.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Maść nie jest przeznaczona do aplikacji do oczu i błony śluzowe. Preparatu nie należy stosować na głębokie rany.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Baneocin

  5.01 opinii:
  Baneocin to lek, który dostępny jest w formie maści. W składzie preparatu znajdują się...
  czytaj dalej »

  Baneocin to lek, który dostępny jest w formie maści. W składzie preparatu znajdują się... czytaj dalej »

  Produkt Baneocin został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, Maść na zakażenia małych powierzchni skóry. Producentem preparatu Baneocin jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Baneocin jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Baneocin oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Baneocin można dostać bez recepty.