Świątynia Niebios

Świątynia Niebios

miejsce
w rankingu

--

Świątynia Niebios
0.0
opinii: 0
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Świątynia Niebios

Producent:

Opis:

Świątynia Niebios to preparat dostępny w postaci balsamu. Balsam działa rozgrzewająco-chłodząco na skórę. W składzie preparatu znajduje się mentol, który łagodzi podrażnienia po ukąszeniach komarów.

Skład:

W składzie balsamu Świątynia Niebios znajdują się następujące substancje: Paraffin, Camphor, Menthol, Eucaltyptus Golb. Oil, Mentha Pip. Oil, Eugenia Caryophyllus Oil, Cinnamomum Cassia Oil, Daemonorops Draco Resin, Camphor Oil.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - środek przeciwbólowy

Produkt Świątynia Niebios został zapisany do kategorii Ból wraz z tagami: balsamy, środek przeciwzapalny, środek przeciwbólowy. Wytwórcą produktu Świątynia Niebios jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Świątynia Niebios jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Świątynia Niebios oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Świątynia Niebios dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Świątynia Niebios. Specyfik Świątynia Niebios został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-09-03 00:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Świątynia Niebios to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza platforma uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Świątynia Niebios. Jeżeli utworzysz informację na temat produktu Świątynia Niebios to z pewnością pomożesz wielu ludziom.