Rivel

Rivel

miejsce
w rankingu

--

Rivel
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Czytaj artykuł
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Rivel

Producent:

Opis:

Rivel to lek dostępny w postaci żelu. Żel przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego. Preparat skutecznie łagodzi ból oraz powstały stan zapalny. Żel wykazuje również działanie przeciwbakteryjne. Preparat służy do odkażania błon śluzowych i skóry. Stosowany jest również po ukąszeniu owadów.

Skład:

W składzie żelu Rivel znajdują się następujące substancje: mleczanu etakrydyny, etanol, metylu parahydroksybenzoesan, propylu parahydroksybenzoesan, hydroksyetyloceluloza, glikol propylenowy, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość żelu należy nanieść na chorobowo zmienione miejsce. Żel należy aplikować 2-3 razy na dobę.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - żel odkażający

Rivel

0.00 opinii:
Rivel to lek dostępny w postaci żelu. Żel przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego. Preparat...
czytaj dalej »

Rivel to lek dostępny w postaci żelu. Żel przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego. Preparat... czytaj dalej »

0.00 opinii:

Preparat Rivel został przyporządkowany do kategorii Higiena wraz z tagami: dezynfekcja, gojenie ran, żel odkażający. Producentem preparatu Rivel jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka produktu Rivel jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Rivel oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Rivel można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Rivel. Specyfik Rivel został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-30 00:24. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Rivel to prosimy o dodanie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Rivel. Jeżeli dodasz opinię na temat specyfiku Rivel to z pewnością pomożesz wielu osobom.