Heel Calendeel

Heel Calendeel

miejsce
w rankingu

--

Heel Calendeel
4.67
opinii: 3
Pieczarki i ich zalety

Pieczarki i ich zalety

Czytaj artykuł
Jak skutecznie poradzić sobie z bólem gardła?

Jak skutecznie poradzić sobie z bólem gardła?

Czytaj artykuł
Zdrowsze zamiennik nutelli na zdrowe, energetycznie śniadanie!

Zdrowsze zamiennik nutelli na zdrowe, energetycznie śniadanie!

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Julka 2015-07-06 10:50

  Jak najbardziej polecam to stosować. W prosty sposób można łatwo oraz szybko zmienić swoje punkty po róznych owadach, komarach. Polecam na 100%

 • Olaf 2015-07-06 10:46

  Stosuje to od kilku miesięcy i widzę bardzo duzy efekt. Cieszę się, że tak szybko oraz skutecznie to działa i jestem zadowolony z tego:)

 • Mika 2015-07-06 10:45

  Bardzo dobrze to działa na swędzące i pieczące rany po komarach. Ukąszenia już nie stają się taki trudne i silne. Calendeel działa i jestem zadowolona z tego :)

 • Zapoznaj się z ulotką Heel Calendeel

  Producent:

  HEEL GMBH

  Thumb heel

  Opis:

  Heel Calendeel to preparat dostępny w postaci żelu. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które borykają się z oparzeniami oraz podrażnieniami słonecznymi. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą złagodzić objawy spowodowane ukąszeniem owadów, takich jak: komary, muszki. Dużą zaletą żelu Heel Calendeel jest to, iż szybko się wchłania i nie pozostawia śladów na skórze.

  Skład:

  W składzie preparatu Heel Calendeel znajdują się następujące substancje: jezówka waskolistna,nagietek lekarski,pokrzywa zegawka, dziki rozmaryn, aloes zwyczajny, sosna zwyczajna, eukaliptus gałkowy, lawenda waskolistna, trawa cytronelowa, pszczoła miodna, witamina E.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat przeznaczony jest do stosowania miejscowego na skórę w miejscu podrażnionym.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - ukąszenia przez owady

  Preparat Heel Calendeel został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: komary, ukąszenia przez komary, ukąszenia przez owady. Wytwórcą produktu Heel Calendeel jest Heel GMBH, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Heel-Leptandra compositum, Heel-Cralonin, Heel-Diarrheel S, Heel-Viburcol compositum, Heel-Hamamelis - Homaccord. Ulotka specyfiku Heel Calendeel jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Heel Calendeel oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Heel Calendeel można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Heel Calendeel. Produkt Heel Calendeel został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-07-04 18:46. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Heel Calendeel to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Nasza platforma współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Heel Calendeel. Jeżeli napiszesz recenzję na temat preparatu Heel Calendeel to z pewnością pomożesz wielu osobom.