Z nimi zdrowie to pestka czyli o pestkach dyni

Z nimi zdrowie to pestka czyli o pestkach dyni

Czytaj artykuł
Produkty dla wegetarian i nie tylko

Produkty dla wegetarian i nie tylko

Czytaj artykuł
Właściwości orzechów pekan

Właściwości orzechów pekan

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Wiktor 2016-04-20 11:26

  Bardzo dobry produkt!Suplement diety oparty na ziołowych składnikach!

 • olka 2016-04-01 14:42

  wspomaga utrzymanie zatok w dobrym stanie.

 • Opinia użytkownika 2016-03-07 13:17

  Bardzo pomocny przy gęstym zalegającym katarze.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  SinuStrong Forte to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które chcą wspomóc funkcjonowanie zatok. Preparat wspomaga wytwarzanie śluzu w obrębie zatok.

  Skład:

  W składzie suplementu diety SinuStrong Forte znajdują się następujące substancje: celuloza mikrokrystaliczna, wyciąg z korzenia goryczki, wyciąg z kwiatów dziewanny, wyciąg z kwiatów czarnego bzu, wyciąg z werbeny pospolitej, wyciąg z liści Andrographis paniculata, hydroksypropylometyloceluloza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, rutyna, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu, kompleksy miedziowe chlorofilin, glikol polietylenowy guma arabska, poliwinylopirolidon, kwas stearynowy.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się przyjmować 1 tabletkę dwa razy dziennie.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  SinuStrong Forte

  4.673 opinii:
  SinuStrong Forte to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności...
  czytaj dalej »

  SinuStrong Forte to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

  Sinucol Zatoki

  3.02 opinii:
  Sinucol Zatoki to suplement diety dostępny w postaci tabletek powlekanych. Sinucol Zatoki to...
  czytaj dalej »

  Sinucol Zatoki to suplement diety dostępny w postaci tabletek powlekanych. Sinucol Zatoki to... czytaj dalej »

  Preparat SinuStrong Forte został dodany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: regeneracja błony śluzowej, samooczyszczanie zatok. Wytwórcą preparatu SinuStrong Forte jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka preparatu SinuStrong Forte jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić informacje na temat SinuStrong Forte oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat SinuStrong Forte można kupić bez recepty.