Silimax

Silimax

miejsce
w rankingu

0

Silimax
4.23
opinii: 13

Kup w sklepie

Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł
Jaki produkt wapniowy wybrać?

Jaki produkt wapniowy wybrać?

Czytaj artykuł
Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Karis 2015-04-03 11:09

  Świetnie ochrania wątrobę i dzięki temu można śmiało podejść do jej regeneracji całościowo. Suplement + dieta to już 80% sukcesu. Polecam!

 • Mariusz 2015-03-14 21:59

  Silimax skutecznie pomaga mi wzmocnić moją wątrobę, jest ona bardzo narażona właśnie na jej niewłaściwą czynność. Lek radzi sobie po tygodniu skutecznie i nie czuje już bólu!

 • adny 2015-02-07 21:58

  Miałem straszne rozwolnienie po Slimaksie

 • Miód manuka – porcja zdrowia prosto z Nowej Zelandii!

  Miód manuka – porcja zdrowia prosto z Nowej Zelandii!

  Czytaj artykuł
  Zielono mi, czyli wiosna w szklance

  Zielono mi, czyli wiosna w szklance

  Czytaj artykuł
  5 powodów żeby jeść wolniej

  5 powodów żeby jeść wolniej

  Czytaj artykuł
 • Opinia użytkownika 2015-02-07 21:57

  Mam już od kilku lat dość spore problemy z wątrobą i po ciężkich tłustych potrawach naprawdę źle się czułem. Silimax jest fajny, tani i skuteczny. Do tego kosztuje znacznie mniej niż konkurencja, ale po niedzielach obiadkach mojej Halinki nic nie pomaga. Wiem, że powinienem ograniczać jedzenie tłustych potraw, ale co to za życie bez zawijasów czy gulaszu mojej żony

 • Matix 2014-12-20 14:21

  Lek gwarantuje poprawę, poprzez jego działanie można w prosty i efektowny sposób wzmocnić swoją wątrobę. Dobra robota, nie szkodzi, to jest najważniejsze dla mnie.

 • Barbara W 2014-12-19 23:34

  Lek dobrze działa na moją wątrobę, w szczególności przy połączeniu tego leku z różnymi pokarmami. Moim zdaniem 5 gwiazdek, za skuteczność i cenę.

 • Magda 2014-12-03 18:28

  Skuteczne lekarstwo

 • Ula 2014-12-03 18:27

  Konkurencyjna cena skuteczny

 • Tina 2014-12-03 18:27

  Polecam

 • Opinia użytkownika 2014-12-03 18:27

  Produkt dobrej jakości

 • Anna 2014-12-03 18:26

  Pomaga po ciężkim jedzeniu

 • Bogusia 2014-12-03 18:26

  Dobry lek zawierający sylimarynę

 • Opinia użytkownika 2014-12-03 18:25

  Dobre na wątrobe

 • Zapoznaj się z ulotką Silimax

  Download icon Zobacz ulotkę
  Silimax

  Producent:

  FILOFARM

  Thumb logo

  Opis:

  Silimax jest lekiem zawierającym sylimarynę która stabilizuje błony komórkowe. Ma również działanie ochronne, dzięki któremu komórki wątroby są w mniejszym stopniu narażone na niebezpieczne dla nich działanie związków toksycznych. Przyjmowanie preparatu pobudza wątrobę do sprawnej regeneracji.Lek Silimax powinien być przyjmowany przez osoby z wątrobą uszkodzoną przez jakiekolwiek czynniki – przewlekłe choroby, zatrudnie toksycznymi substancjami, alkoholem, środkami ochrony roślin. Działa wspomagająco w czasie chorób wątroby.

  Skład:

  W składzie preparatu Silimax znajdują się następujące substancje: sylimaryna, laktoza, stearynian magnezu, żelatyna, dwutlenek tytanu (E171), tlenek żelaza (E 172).

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce.

  Osoby powyżej 12. roku życia powinny przyjmować jedną kapsułkę po każdym posiłku, minimum trzy razy dziennie; w niektórych przypadkach lekarz może zalecić inną dawkę. Nie jest jasno określone, jak długo powinno przyjmować się lek aby przyniósł on oczekiwane efekty – należy skonsultować to z lekarzem. Jeśli lek ma przynieść oczekiwane skutki, należy przyjmować go systematycznie i według wszelkich zaleceń. Przyjmowanie go równolegle z piciem alkoholu czy innych szkodliwych dla wątroby substancji może całkowicie zniwelować jego działanie.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - problemy układu pokarmowego

  Produkt Silimax został dołączony do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: wątroba. Wytwórcą produktu Silimax jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka produktu Silimax jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Silimax oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Silimax można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Silimax. Preparat Silimax został zapisany do naszej bazy w dniu 2014-11-30 18:47. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Silimax to prosimy o dodanie swojej recenzji. Nasza platforma tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Silimax. Jeżeli dołączysz recenzję na temat specyfiku Silimax to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.