Sylimarol Detox

Sylimarol Detox

miejsce
w rankingu

--

Sylimarol Detox
0.0
opinii: 0
Jak skutecznie wyszczuplić ciało?

Jak skutecznie wyszczuplić ciało?

Czytaj artykuł
Mity dotyczące odchudzania

Mity dotyczące odchudzania

Czytaj artykuł
Sposoby na odchudzanie po trzydziestce

Sposoby na odchudzanie po trzydziestce

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Sylimarol Detox

Producent:

Opis:

Sylimarol Detox to preparat dostępny w postaci kapsułek. Suplement diety rekomendowany jest dla pacjentów, którzy pragną wspomóc właściwe funkcjonowanie wątroby. Kapsułki ułatwiają usuwać nadmiar wody z organizmu. Sylimarol Detox jest bezpieczny dla diabetyków. W składzie preparatu znajduje się kompozycja czterech składników: liście pokrzywy, ziela skrzypu, wyciąg z ostropestu plamistego i liście brzozy. Sylimarol Detox działa napotnie i wpływa na poprawę przemiany materii.

Skład:

W składzie preparatu Sylimarol Detox znajdują się następujące substancje: ziele skrzypu, liść pokrzywy, liść brzozy, wyciąg z owoców ostropestu plamistego.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się przyjmować 3 kapsułki dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - usuwanie wody z organizmu

Hydrominum

5.02 opinii:
Hydrominum  to suplement diety, którego składniki usuwają nadmiar wody z organizmu....
czytaj dalej »

Hydrominum  to suplement diety, którego składniki usuwają nadmiar wody z organizmu.... czytaj dalej »

AQUAfemin detox&hydro harmony

4.65 opinii:
Suplement diety AQUAfemin detox&hydro harmony to dwufazowy preparat, który składa...
czytaj dalej »

Suplement diety AQUAfemin detox&hydro harmony to dwufazowy preparat, który składa... czytaj dalej »

Slimitin Aqua

4.02 opinii:
Slimitin Aqua to preparat dostępny w postaci saszetek. Preparat oczyszcza organizm z toksyn,...
czytaj dalej »

Slimitin Aqua to preparat dostępny w postaci saszetek. Preparat oczyszcza organizm z toksyn,... czytaj dalej »

Sylimarol Detox

0.00 opinii:
Sylimarol Detox to preparat dostępny w postaci kapsułek. Suplement diety rekomendowany jest dla...
czytaj dalej »

Sylimarol Detox to preparat dostępny w postaci kapsułek. Suplement diety rekomendowany jest dla... czytaj dalej »

HydrOFF

0.00 opinii:
HydrOFF to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

HydrOFF to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

0.00 opinii:

Produkt Sylimarol Detox został zapisany do kategorii Odchudzanie wraz z tagami: detoksykacja, usuwanie wody z organizmu. Producentem specyfiku Sylimarol Detox jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka produktu Sylimarol Detox jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Sylimarol Detox oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Sylimarol Detox można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Sylimarol Detox. Specyfik Sylimarol Detox został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-30 14:29. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Sylimarol Detox to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Sylimarol Detox. Jeżeli zamieścisz notkę na temat preparatu Sylimarol Detox to z pewnością pomożesz wielu ludziom.