ASCOFER

ASCOFER

miejsce
w rankingu

--

ASCOFER
2.0
opinii: 1
Zdrowotne właściwości rabarbaru

Zdrowotne właściwości rabarbaru

Czytaj artykuł
Niezwykłe właściwości mięty pieprzowej

Niezwykłe właściwości mięty pieprzowej

Czytaj artykuł
Co warto wiedzieć o "złym" i "dobrym" cholesterolu?

Co warto wiedzieć o "złym" i "dobrym" cholesterolu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Lessi 2015-03-02 12:40

  Trochę mała przyswajalność w stosunku do innych środków na rynku, jakościowo nie ma szału.

 • Zapoznaj się z ulotką ASCOFER

  Producent:

  ESPEFA

  Thumb espefa

  Opis:

  ASCOFER to lek, który dostępny jest w formie tabletek powlekanych. Lekarze zalecają przyjmować lek ASCOFER głównie pacjentom, u których zdiagnozowano niedobór żelaza. Preparat wykorzystywany jest w stanach niedoboru żelaza na skutek utraty krwi, w stanach zaburzenia wchłaniania żelaza. ASCOFER to idealne rozwiązanie dla dzieci w okresie intensywnego wzrostu - organizm dziecka w tym niezwykle ważnym czasie wykazuje niezwykle duże zapotrzebowanie na żelazo. ASCOFER wykorzystywany jest również przez wiele kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią.

  Skład:

  W składzie preparatu ASCOFER znajdują się następujące substancje: żelaza(ll) glukonian w dawce (substancja czynna), kwas askorbowy, talk, skrobia ziemniaczana, kwas stearynowy, glikol propylenowy. Powłoczka Aqua-Polish P red o składzie: hypromeloza, hydroksypropyloceluloza, makrogol, triglicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha, talk, tytanu dwutlenek (E171), czerwień Allura AC, lak (E 129), żelaza tlenek czarny (E 172), żelaza tlenek czerwony ¡1172).

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu ASCOFER powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Zwykle jednak zaleca się dawkowanie:

  -dorośli (leczniczo) - 2 tabletki przyjmowane trzy razy na dobę. Tabletki należy przyjąć w czasie posiłku lub po posiłku. Jeśli u dorosłego stwierdzono znaczny niedobór żelaza - można przyjąć 2 tabletki cztery razy na dobę

  -dzieci powyżej 3. roku życia (leczniczo) - 4 mg do 6 mg żelaza na kg masy ciała na dobę w dawkach podzielonych

  Tabletki należy popić obficie wodą!

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat nie jest przeznaczony dla pacjentów, u których zdiagnozowano marskość wątroby oraz u pacjentów z chorobami krwi.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty -

  Biofer FOLIC

  4.569 opinii:
  Biofer FOLIC to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat został stworzony z myślą o...
  czytaj dalej »

  Biofer FOLIC to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat został stworzony z myślą o... czytaj dalej »

  Spirulina

  4.1421 opinii:
  Spirulina to suplement diety w formie kapsułek. Spirulina zawiera wysokowartościowe białko z alg...
  czytaj dalej »

  Spirulina to suplement diety w formie kapsułek. Spirulina zawiera wysokowartościowe białko z alg... czytaj dalej »

  4.1421 opinii:

  Actiferol Fe

  4.05 opinii:
  Actiferol Fe to preparat dostępny w postaci saszetek. Preparat jest przeznaczony dla niemowląt,...
  czytaj dalej »

  Actiferol Fe to preparat dostępny w postaci saszetek. Preparat jest przeznaczony dla niemowląt,... czytaj dalej »

  Vitaminum C Teva

  3.673 opinii:
  Vitaminum C Teva to preparat dostępny w postaci tabletek. W składzie preparatu znajduje się...
  czytaj dalej »

  Vitaminum C Teva to preparat dostępny w postaci tabletek. W składzie preparatu znajduje się... czytaj dalej »

  Preparat ASCOFER został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: anemia. Producentem produktu ASCOFER jest Espefa, który również jest producentem takich produktów jak Guajazyl, ASCOFER, Aspimag, Aspar Espefa. Ulotka preparatu ASCOFER jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać opinie na temat ASCOFER oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik ASCOFER można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu ASCOFER. Preparat ASCOFER został dodany do bazy serwisu w dniu 2014-12-30 12:32. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu ASCOFER to prosimy o dodanie swojej opinii. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat stosowania ASCOFER. Jeżeli zamieścisz notkę na temat specyfiku ASCOFER to z pewnością pomożesz wielu ludziom.