Reklama baner
Sal Vichy factitium

Sal Vichy factitium

miejsce
w rankingu

--

Sal Vichy factitium
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Czytaj artykuł
Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Czytaj artykuł
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Sal Vichy factitium

Producent:

ZIOłOLEK

Thumb ziololek

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Specyfik Sal Vichy factitium został zapisany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: zgaga, Kamienie żółciowe. Producentem specyfiku Sal Vichy factitium jest Ziołolek, który również jest producentem takich produktów jak LINOcomplex Folicum NNKT, Linomag Sun, Sio, Elf, Sal Carolinum factitium. Ulotka specyfiku Sal Vichy factitium jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Sal Vichy factitium oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Sal Vichy factitium dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Sal Vichy factitium. Specyfik Sal Vichy factitium został dołączony do bazy serwisu w dniu 2016-03-02 14:11. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Sal Vichy factitium to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza strona współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Sal Vichy factitium. Jeżeli dodasz notkę na temat specyfiku Sal Vichy factitium to z pewnością pomożesz wielu osobom.