Reparil Gel N

Reparil Gel N

miejsce
w rankingu

--

Reparil Gel N
3.33
opinii: 3
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Majka 2015-08-22 19:14

  Stosowałam to kilka tygodni i efekt był rewelacyjnie. Opuchlizna zeszła tak o 30% i ogólnie noga wyglądała o wiele lepiej. Polecam!

 • Olaf 2015-08-22 19:13

  Dwa lata temu skręciłem sobie kostkę i bardzo długo dochodziłem do siebie. Dodatkowo później kolega polecił mi ten środek i bardzo mi to pomogło. Polecam!

 • Nico 2015-08-22 19:12

  Nie warto jest stosować tego żelu, ponieważ nic tak na prawdę mi nie pomógł. Nadal mam to samo i strasznie mnie to wkurza.. To jest po prostu bez sensu..

 • Zapoznaj się z ulotką Reparil Gel N

  Producent:

  MEDA PHARMA

  Thumb meda pharmaceuticals 2

  Opis:

  Lek Reparil Gel N w postaci żelu, stosowany jest miejscowo w leczeniu wspomagającym w celu złagodzenia dolegliwości pourazowych takich jak stłuczenia, krwiaki, zgniecenia, urazy stawów. W składzie preparatu znajduje się substancja czynna - escyna, która zmniejsza przepuszczalność naczyń włosowatych oraz wykazuje silne działanie przeciwobrzękowe i przeciwzapalne. 

  Skład:

  Substancjami czynnymi leku Reparil Gel N są escyna oraz salicylan dietyloaminy (100 g żelu zawiera 1,0 g escyny oraz 5,0 g salicylanu dietyloaminy).
  Pozostałe składniki to: olejek lawendowy, olejek kwiatu pomarańczy, karbomer (kwas poliakrylowy), makrogol 6 (Softigen 767), wersenian disodowy, trometamol, alkohol izopropylowy, woda oczyszczona.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie leku Reparil Gel N powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu. Reparil Gel N należy nanosić i rozprowadzić na chore miejsce i jego okolice 1 do 3 razy na dobę, do ustąpienia objawów, tj. 1 do 2 tygodni. Żel można rozsmarować lub wcierać w skórę.

  Przeciwwskazania:

  Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Reparil Gel N. Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przypuszcza że może być w ciąży lub gdy planuje mieć dziecko, powinna poradzić się lekarza lub farmaceuty przed zastosowaniem tego leku. Produkt Reparil Gel N należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - lek przeciwbólowy

  Produkt Reparil Gel N został dołączony do kategorii Ból wraz z tagami: Stłuczenia, lek przeciwbólowy, lek przeciwzapalny. Wytwórcą produktu Reparil Gel N jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Reparil Gel N jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Reparil Gel N oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Reparil Gel N dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Reparil Gel N. Specyfik Reparil Gel N został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-08-22 13:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Reparil Gel N to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Platforma współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Reparil Gel N. Jeżeli dołączysz recenzję na temat specyfiku Reparil Gel N to z pewnością pomożesz wielu ludziom.