Reklama baner
Reparil Gel N

Reparil Gel N

miejsce
w rankingu

--

Reparil Gel N
3.33
opinii: 3

Kup w sklepie

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Majka 2015-08-22 19:14

  Stosowałam to kilka tygodni i efekt był rewelacyjnie. Opuchlizna zeszła tak o 30% i ogólnie noga wyglądała o wiele lepiej. Polecam!

 • Olaf 2015-08-22 19:13

  Dwa lata temu skręciłem sobie kostkę i bardzo długo dochodziłem do siebie. Dodatkowo później kolega polecił mi ten środek i bardzo mi to pomogło. Polecam!

 • Nico 2015-08-22 19:12

  Nie warto jest stosować tego żelu, ponieważ nic tak na prawdę mi nie pomógł. Nadal mam to samo i strasznie mnie to wkurza.. To jest po prostu bez sensu..

 • Zapoznaj się z ulotką Reparil Gel N

  Producent:

  Opis:

  Reparil Gel N to preparat dostępny w postaci żelu. Żel przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego. Wskazaniem do stosowania preparatu są: obrzęki, krwiaki, krwiaki powstałe na skutek operacji, stłuczenia, skręcenia, żylaki kończyn dolnych. Reparil Gel N skutecznie łagodzi dolegliwości bólowe. Wystarczy niewielka ilość żelu, by ból minął.

  Skład:

  W składzie żelu Reparil Gel N znajdują się następujące substancje: escyna, salicylanu dimetyloaminy, olejek lawendowy, olejek kwiatu pomarańczy, alkohol izopropylowy, karbomer, macrogol 6, wersenian disodowy, trometamol, woda oczyszczona.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Żel przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego. Niewielką ilość żelu należy nanieść w miejsce bólu i jego okolice 1-3 razy na dobę.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Produkt Reparil Gel N został dołączony do kategorii Ból wraz z tagami: Stłuczenia, lek przeciwbólowy, lek przeciwzapalny. Wytwórcą produktu Reparil Gel N jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Reparil Gel N jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Reparil Gel N oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Reparil Gel N dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Reparil Gel N. Specyfik Reparil Gel N został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-08-22 13:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Reparil Gel N to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Platforma współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Reparil Gel N. Jeżeli dołączysz recenzję na temat specyfiku Reparil Gel N to z pewnością pomożesz wielu ludziom.