Diklofenak LGO

Diklofenak LGO

miejsce
w rankingu

--

Diklofenak LGO
0.0
opinii: 0
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Diklofenak LGO

Producent:

Opis:

Diklofenak LGO to preparat dostępny w postaci żelu. Żel wykazuje działanie wielokierunkowe: działa przeciwbólowo, przeciwobrzękowo i przeciwzapalnie. Wskazaniem do stosowania żelu Diklofenak LGO jest: ból pleców, pourazowy stan zapalny stawów, mięśni, wiązadeł i ścięgien. Żel Diklofenak LGO to idealne rozwiązanie dla pacjentów, którzy borykają się z ograniczonym stanem zapalnym tkanek miękkich. Preparat przeznaczony jest do stosowania na skórę.

Skład:

W składzie żelu Diklofenak LGO znajdują się następujące substancje: diklofenak sodowy, karbomer, makrogol eter cetostearylowy, dietyloamina, alkohol izopropylowy, glikol propylenowy, parafina ciekła, olejek lawendowy, olejek cytrynowy, kokozylokaprylokapronian, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Żel przeznaczony jest do stosowania miejscowego. Niewielką ilość żelu nanieść na bolące miejsce 3-4 razy na dobę.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - lek przeciwbólowy

Produkt Diklofenak LGO został dodany do kategorii Ból wraz z tagami: zdrowie, lek przeciwbólowy, lek przeciwzapalny. Wytwórcą specyfiku Diklofenak LGO jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka specyfiku Diklofenak LGO jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Diklofenak LGO oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Diklofenak LGO można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Diklofenak LGO. Preparat Diklofenak LGO został dodany do naszej bazy w dniu 2015-08-22 11:55. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Diklofenak LGO to prosimy o dodanie swojej opinii. Portal Supple.PL współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat używania Diklofenak LGO. Jeżeli utworzysz recenzję na temat specyfiku Diklofenak LGO to z pewnością pomożesz wielu osobom.