Rennie Fruit

Rennie Fruit

miejsce
w rankingu

0

Rennie Fruit
3.78
opinii: 9
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł
Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Czytaj artykuł
Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Liwia 2016-03-10 11:32

  Działa błyskawicznie, smaczny lek.Polecam

 • Boobas 2015-03-02 15:09

  Kiedyś stosowałem, ale teraz zdaje się nie być tak skuteczny jak kiedyś na nadkwaśność. Aczkolwiek, kiedyś był całkiem dobry - ale i tak rzadko kiedy z niego korzystałem ;P

 • Monica 2015-02-17 21:17

  Nie byłam przekonana do Rennie, oj nie ale okazało się że nie było się przed czym wzbraniać, a prawie natychmiastowa ulga to w ogóle bajka.

 • Jak powstaje reumatoidalne zapalenie stawów? Jak je leczyć?

  Jak powstaje reumatoidalne zapalenie stawów? Jak je leczyć?

  Czytaj artykuł
  Olej babassu i jego zalety?

  Olej babassu i jego zalety?

  Czytaj artykuł
  Nordic walking dla seniora

  Nordic walking dla seniora

  Czytaj artykuł
 • Justyn 2015-02-10 13:43

  Wydaje mi się, że rennie Fruit to jeden z lepszych suplementów na rynku, pozwalających w szybki oraz skuteczny sposób zmienić swoje nastawienie do życia. Działa i jest skuteczny :)

 • IDK 2015-02-10 13:41

  Ostatnio jakoś na mnie zaczął działać bardzo słabo. Na początku było wszystko dobrze a teraz jakby osłabł. Co to jest ;/

 • Inaviak 2015-02-10 13:40

  Nie ma lepszego środka na rynku. Jest atrakcyjny pod względem smakowym oraz jakościowym produktów. Bardzo dużo znajomych z tego korzysta i są zadowolenii.

 • Pawliczek 2015-02-10 13:39

  Lek bardzo dobry. Mozna zauważyć szybkie oraz skuteczne działanie. Podczas aplikacji jest bardzo dobry smak i więcej cóż. Działa! Korzystać!

 • Igor 2015-02-10 13:39

  Jednego dnia to mi pomaga a drugiego dnia już nie. Zwariować z tym mozna ;/ Nie wiem co się dzieje ;/

 • Novel 2015-02-10 13:38

  Znakomity smak owocowy. Radzi sobie ze zgagą oraz nadkwasowośćia bardzo dobrze. Gratulacje takiego leku!

 • Zapoznaj się z ulotką Rennie Fruit

  Producent:

  BAYER

  Thumb bayer

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - nadkwaśność

  Produkt Rennie Fruit został dołączony do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: nadkwaśność, zgaga. Producentem preparatu Rennie Fruit jest Bayer, który również jest wytwórcą takich produktów jak Rennie Antacidum, Rennie Cool Mint, Rennie Fruit, Traumon, Rheumon. Ulotka specyfiku Rennie Fruit jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Rennie Fruit oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Rennie Fruit można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Rennie Fruit. Specyfik Rennie Fruit został zapisany do bazy danych w dniu 2015-02-06 10:56. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Rennie Fruit to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Rennie Fruit. Jeżeli dołączysz recenzję na temat preparatu Rennie Fruit to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.