RANIMAX

RANIMAX

miejsce
w rankingu

0

RANIMAX
4.13
opinii: 8
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł
Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Czytaj artykuł
Po co nam witamina D3?

Po co nam witamina D3?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • lucjan 2016-12-16 15:34

  dobrze dziala i szybko

 • Andrzej 2015-03-16 18:48

  Mi pomógł na problemy z żołądkiem, polecam! Nie wiem jak innym, ale u mnie sprawdza się dobrze i nie będę na pewno ryzykował innymi lekami.

 • Agniecha 2015-02-19 14:34

  Oj zgaga zgaga co za pech....na szczęście pod ręką zazwyczaj mam Ranimax i wtedy już nie muszę sobie tego śpiewać hihi.

 • Właściwości pestek dyni

  Właściwości pestek dyni

  Czytaj artykuł
  Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

  Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

  Czytaj artykuł
  Jak leczyć atopowe zapalenie skóry w naturalny sposób?

  Jak leczyć atopowe zapalenie skóry w naturalny sposób?

  Czytaj artykuł
 • Przemysław 2015-02-05 00:11

  Kilkakrotnie korzystałem z tych tabletek i za każdym razem czułem poprawę na żołądku.

 • Krzysztof 2015-01-13 20:39

  Moim zdaniem, to jeden z lepszych środków na dolegliwości żołądkowe. Wystarczy jedną tabletkę wziąć rano i w zasadzie 12h mamy spokój, czyli prawie cały dzień. Do tego jest skuteczny, w porównaniu do innych podobnych suplementów.

 • Doktorek 2014-12-22 13:11

  Działa bardzo dobrze i szybko. Gwarantuje zmniejszenie wydzielania kwasu a co za tym idzie bardzo szybko można w ten sposób zwiększyć PH środowiska.

 • Sky43 2014-12-21 17:34

  Często mam problemy z dolegliwościami żołądowymi. To jest rewelacyjny i sprawdzony środek przeze mnie i można go stosować w bardzo wielu przypadkach. Działa bardzo szybko, nawet do 10 minut odczuwane są rozkurcze mięśni gładkich. Polecam!

 • madziawa 2014-12-20 12:57

  Ostatnio podczas bólu w nadbrzuszu środek nie pomógł, nie wiem co było ale chciałabym mieć coś bardziej sprawdzonego.

 • Zapoznaj się z ulotką RANIMAX

  Producent:

  TEVA

  Thumb teva

  Opis:

  Ranimax jest lekiem, którego najważniejsze zadanie polega na hamowaniu wydzielania kwasu solnego w soku żołądkowym. Jego substancją czynną jest ranitydyna, której najważniejsze zadanie polega na blokowaniu receptorów histaminowych typu 2 znajdujących się w komórkach okładzinowych błony śluzowej żołądka. Dzięki temu możliwe jest hamowanie wydzielania kwasu solnego przez wspomniane komórki, co przyczynia się do zwiększenia pH soku żołądkowego. Działanie ranitydyny jest odczuwane nawet przez dwanaście godzin. Lek jest przeznaczony dla pacjentów zainteresowanych objawowym leczeniem nawracających dolegliwości dyspeptycznych, choć nie sprawdza się wówczas, gdy dolegliwości te związane są z którąś z chorób organicznych przewodu pokarmowego.

  Skład:

  W składzie preparatu RANIMAX znajdują się następujące substancje: ranitydyny w postaci chlorowodorku, skrobia kukurydziana, celuloza mikrokrystaliczna, powidon, magnezu stearynian, hypromeloza, tytanu dwutlenek (E171), makrogol 6000, laktoza jednowodna.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Osobom dorosłym oraz dzieciom powyżej 16. roku życia zaleca się przyjmować 1 tabletkę dwa razy dziennie.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - problemy układu pokarmowego

  Specyfik RANIMAX został dołączony do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: wrzody, nadkwaśność, zgaga, trawienie, wątroba. Wytwórcą preparatu RANIMAX jest Teva, który również jest producentem takich specyfików jak Vibovit Odporność, Vibovit Tran Norweski, Vitaminum C Teva, Antidral, Calperos 1000. Ulotka specyfiku RANIMAX jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat RANIMAX oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat RANIMAX można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu RANIMAX. Preparat RANIMAX został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2014-11-30 18:05. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu RANIMAX to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania RANIMAX. Jeżeli dołączysz opinię na temat specyfiku RANIMAX to z pewnością pomożesz wielu osobom.