Reklama baner
Maść Niedźwiedzia

Maść Niedźwiedzia

miejsce
w rankingu

--

Maść Niedźwiedzia
4.5
opinii: 2

Kup w sklepie

Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-15 11:34

  Moja mama ma chore stawy, pomaga jej niwelować ból..

 • Bernadetta 2016-03-10 11:56

  Jednym słowem rewelacja! Skutecznie pomogła mi w bólach pleców spowodowanych przewianiem.

 • Zapoznaj się z ulotką Maść Niedźwiedzia

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Specyfik Maść Niedźwiedzia został dodany do kategorii Ból wraz z tagami: Zimne stopy, bóle stawowe, lek przeciwbólowy. Wytwórcą specyfiku Maść Niedźwiedzia jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Maść Niedźwiedzia jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Maść Niedźwiedzia oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Maść Niedźwiedzia dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Maść Niedźwiedzia. Preparat Maść Niedźwiedzia został dodany do naszej bazy w dniu 2015-08-22 10:35. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Maść Niedźwiedzia to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Nasza platforma tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Maść Niedźwiedzia. Jeżeli napiszesz notkę na temat specyfiku Maść Niedźwiedzia to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.