Floslek dr Stopa Sól Cynamonowa Do Kąpieli i Stóp

Floslek dr Stopa Sól Cynamonowa Do Kąpieli i Stóp

miejsce
w rankingu

Floslek dr Stopa Sól Cynamonowa Do Kąpieli i Stóp
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb floslek

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Preparat Floslek dr Stopa Sól Cynamonowa Do Kąpieli i Stóp został dołączony do kategorii Higiena wraz z tagami: Zimne stopy, sól. Producentem preparatu Floslek dr Stopa Sól Cynamonowa Do Kąpieli i Stóp jest Floslek, który również jest producentem takich specyfików jak Lip Care, Floslek dr Stopa Sól Cynamonowa Do Kąpieli i Stóp . Ulotka produktu Floslek dr Stopa Sól Cynamonowa Do Kąpieli i Stóp jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Floslek dr Stopa Sól Cynamonowa Do Kąpieli i Stóp oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Floslek dr Stopa Sól Cynamonowa Do Kąpieli i Stóp dostępny jest bez recepty.