Stosowanie oleju z oregano esencja

Olej z oregano można stosować zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Należy jednak pamiętać, by zawsze stosować go w formie rozcieńczonej!

Stosowanie wewnętrzne: 4 krople oleju z oregano rozcieńczyć w łyżce wody. Stosować trzy raz dziennie. 

Wskazania: ból gardła, zapalenie gardła, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc.

Stosowanie zewnętrzne: niewielką ilość oleju z oregano rozcieńczyć z oliwą z oliwek. Aplikować na skórę.

Wskazania: stłuczenia, ukąszenia owadów, trądzik, egzema, grzybica stóp, grzybica paznokci. 

Właściwości oleju z oregano esencja

O wspaniałych właściwościach oleju z oregano wiedzieli już nasi przodkowie. Okazuje się, że Hipokrates - ojciec medycyny, stosował oregano na niemalże wszystkie dolegliwości bólowe! To właśnie za pomocą oregano leczono biegunki, reumatyzm, katar, łuszczycę i bóle zębów.

Olej z oregano w szczególności rekomendowany jest dla osób, które borykają się z grzybicą, infekcją bakteryjną lub wirusową. Wspaniałe właściwości oregano zostały wykorzystane również w kosmetologii. Dziś już wiadomo, że to naturalne rozwiązanie na problemy skórne, takie jak: egzema i trądzik!

W sklepie internetowym BioIndygo.pl mogą Państwo znaleźć wiele interesujących produktów. Wykorzystując drobną sól himalajską możesz wykonać uzdrowicielską kąpiel solankową. Morwa biała bez pestek zawiera pektyny, które pozytywnie wpływają na funkcjonowanie jelit. Czy wiesz, że młody jęczmień w proszku zawiera chlorofil niezbędny dla właściwego funkcjonowania serca...? 

                          

Treści znajdujące się w serwisie supple.pl powstały po to, aby polepszyć kontakt jego Użytkownika z lekarzem, a nie po to, aby go zastąpić. Wynika to z informacyjno-edukacyjnego charakteru serwisu. Jeszcze przed zastosowaniem się do porad opartych na wiedzy specjalistycznej, w tym zwłaszcza medycznej, a zawartych w prowadzonym przez nas Serwisie wskazane jest bezwzględne zasięgnięcie opinii lekarza. Administrator nie ponosi konsekwencji wynikających z praktycznego wykorzystania zawartych w Serwisie informacji.