Żeń-szeń Ginseng

Żeń-szeń Ginseng

miejsce
w rankingu

--

Żeń-szeń Ginseng
0.0
opinii: 0
Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Czytaj artykuł
Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Czytaj artykuł
Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Żeń-szeń Ginseng

Producent:

Opis:

Żeń-szeń Ginseng to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, u których zdiagnozowano wyczerpanie psychiczne i fizyczne. Żeń-szeń Ginseng to idealny wybór dla osób w czasie rekonwalescencji oraz dla osób w podeszłym wieku.

Skład:

W składzie suplementu diety Żeń-szeń Ginseng znajdują się następujące substancje: celuloza, fosforany wapnia, standaryzowany wyciąg z korzenia białego żeń-szenia koreańskiego, lukrecja gładka, kwasy tłuszczowe, hydroksypropylometyloceluloza, niacyna, kwas pantotenowy, witamina Be, ryboflawina, tiamina, dwutlenek krzemu.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Osobom dorosłym zaleca się przyjmować 1-2 tabletki dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Pamięć i koncentracja

Specyfik Żeń-szeń Ginseng został zapisany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: Szybka nauka, zdrowie, Pamięć i koncentracja. Producentem preparatu Żeń-szeń Ginseng jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka preparatu Żeń-szeń Ginseng jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Żeń-szeń Ginseng oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Żeń-szeń Ginseng można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Żeń-szeń Ginseng. Specyfik Żeń-szeń Ginseng został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-09-02 21:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Żeń-szeń Ginseng to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Żeń-szeń Ginseng. Jeżeli dołączysz opinię na temat produktu Żeń-szeń Ginseng to z pewnością pomożesz wielu osobom.