Reklama baner
Pokrzywa Fix

Kup w sklepie

W jaki sposób prawidłowo ułożyć dietę na masę dla mężczyzn?

W jaki sposób prawidłowo ułożyć dietę na masę dla mężczyzn?

Czytaj artykuł
Erytrytol - najzdrowszy cukier świata

Erytrytol - najzdrowszy cukier świata

Czytaj artykuł
Powracający problem pękających pięt

Powracający problem pękających pięt

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Pokrzywa Fix

Producent:

Opis:

Pokrzywa Fix to zioło pokrzywy przeznaczone do zaparzenia w torebkach. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które borykają się z dolegliwościami reumatologicznymi, stanami zapalnymi dróg moczowych oraz piaskiem nerkowym. Napar z pokrzywy polecany jest również dla pacjentów, którzy cierpią na niedokrwistość, cukrzycę oraz choroby skóry.

Skład:

W składzie preparatu Pokrzywa Fix znajdują się następujące substancje: liść pokrzywy.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Sussina Gold

5.01 opinii:
Sussina Gold to słodzik dostępny w postaci tabletek. Słodzik jest niskokaloryczny. Sussina Gold...
czytaj dalej »

Sussina Gold to słodzik dostępny w postaci tabletek. Słodzik jest niskokaloryczny. Sussina Gold... czytaj dalej »

Liponexin

5.01 opinii:
Liponexin to dietetyczny środek spożywczy w postaci kapsułek. Lekarze zalecają stosować kapsułki...
czytaj dalej »

Liponexin to dietetyczny środek spożywczy w postaci kapsułek. Lekarze zalecają stosować kapsułki... czytaj dalej »

Insulan

5.02 opinii:
Insulan to lek, który dostępny jest w formie tabletek. Preparat przeznaczony jest dla...
czytaj dalej »

Insulan to lek, który dostępny jest w formie tabletek. Preparat przeznaczony jest dla... czytaj dalej »

Chlorella Tabletki

3.437 opinii:
Chlorella – co to takiego? Chlorella to alga słodka, która ma charakter...
czytaj dalej »

Chlorella – co to takiego? Chlorella to alga słodka, która ma charakter... czytaj dalej »

Specyfik Pokrzywa Fix został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zapalenie układu moczowego, zakażenia pochwy, włosy, odporność, leczenie prostaty, łojotok, niestrawność, Poziom cukru, zdrowie, Cukrzuca. Producentem produktu Pokrzywa Fix jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Pokrzywa Fix jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Pokrzywa Fix oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Pokrzywa Fix dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Pokrzywa Fix. Preparat Pokrzywa Fix został zapisany do bazy danych w dniu 2015-08-19 17:29. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Pokrzywa Fix to prosimy o napisanie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Pokrzywa Fix. Jeżeli napiszesz opinię na temat produktu Pokrzywa Fix to z pewnością pomożesz wielu osobom.