Naturalne środki na potencje

Naturalne środki na potencje

Czytaj artykuł
Na czym polega pilates i jakie przynosi efekty?

Na czym polega pilates i jakie przynosi efekty?

Czytaj artykuł
Sposób na wzdęcia

Sposób na wzdęcia

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb pharmacy laboratories

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Maca

4.754 opinii:
Korzeń rośliny maca wspomaga zdrowie psychofizyczne młodzieży od 14 roku życia.
czytaj dalej »

Korzeń rośliny maca wspomaga zdrowie psychofizyczne młodzieży od 14 roku życia. czytaj dalej »

4.754 opinii:

Magnolia

4.52 opinii:
Suplement diety Magnolia przeznaczony jest dla osób, które narażone są na nadmierny...
czytaj dalej »

Suplement diety Magnolia przeznaczony jest dla osób, które narażone są na nadmierny... czytaj dalej »

Specyfik Pogodyne został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zmęczenie, stres, lęki, poprawia samopoczucie. Wytwórcą produktu Pogodyne jest Pharmacy Laboratories, który również jest twórcą takich preparatów jak Comar, Mamarin, Avenea essence, Lips, Folicum acidum. Ulotka specyfiku Pogodyne jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Pogodyne oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Pogodyne dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Pogodyne. Specyfik Pogodyne został dołączony do bazy danych w dniu 2016-02-26 13:32. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Pogodyne to prosimy o napisanie swojej opinii. Nasza platforma współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Pogodyne. Jeżeli dołączysz recenzję na temat specyfiku Pogodyne to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.