Peroxygel

Peroxygel

miejsce
w rankingu

--

Peroxygel
5.0
opinii: 1
Co warto wiedzieć o karmieniu piersią?

Co warto wiedzieć o karmieniu piersią?

Czytaj artykuł
Na jakie choroby częściej chorują kobiety niż mężczyźni?

Na jakie choroby częściej chorują kobiety niż mężczyźni?

Czytaj artykuł
Właściwości orzechów pekan

Właściwości orzechów pekan

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-15 11:12

  polecam ten produkt! doskonale sie utrzymuje na miejscu do przemycia!

 • Zapoznaj się z ulotką Peroxygel

  Producent:

  Opis:

  Peroxygel to woda utleniona w żelu. Preparat wykazuje działanie grzybobójcze i bakteriobójcze. Peroxygel można aplikować na rany i skaleczenia. Należy jednak zaznaczyć, że Peroxygel nie jest przeznaczony do stosowania na błony śluzowe i oczy!

  Skład:

  W składzie żelu Peroxygel znajdują się następujące substancje: wodoru nadtlenek, Hydrogenii peroxidum.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość żelu nanieść na ranę, miejsce otarcia lub skaleczenia.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - woda utleniona

  Peroxygel

  5.01 opinii:
  Peroxygel to woda utleniona w żelu. Preparat wykazuje działanie grzybobójcze i...
  czytaj dalej »

  Peroxygel to woda utleniona w żelu. Preparat wykazuje działanie grzybobójcze i... czytaj dalej »

  Produkt Peroxygel został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: dezynfekcja, gojenie się rany, odkażanie ran, woda utleniona. Wytwórcą specyfiku Peroxygel jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka preparatu Peroxygel jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Peroxygel oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Peroxygel można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Peroxygel. Preparat Peroxygel został dołączony do bazy danych w dniu 2015-08-20 21:35. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Peroxygel to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza platforma współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Peroxygel. Jeżeli zamieścisz informację na temat preparatu Peroxygel to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.