Panthenol Family

Panthenol Family

miejsce
w rankingu

Panthenol Family
3.5
opinii: 2
Właściwości żurawiny

Właściwości żurawiny

Czytaj artykuł
Czym jest zaburzenie erekcji?

Czym jest zaburzenie erekcji?

Czytaj artykuł
Jakie wymieniamy sposoby na chrapanie?

Jakie wymieniamy sposoby na chrapanie?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-22 14:07

  oprócz panthenolu ma dużo chemii w sobie,,,nie polecam

 • Maja 2015-09-13 20:29

  Tak się spiekliśmy z mężem na wakacjach w Hiszpanii, że przez 3 dni nie wychodziliśmy z hotelu. Na szczęście miałam w torebce Panthenol, ale mimo, ze dawał ulgę to niestety nie sprawił, że skóra wróciła do normalnego stanu zbyt szybko. Spanie bolało, leżenie bolało, siedzenie bolało. Mamy nauczkę na przyszłość. Nawet jeśli ma się krem z mocnym filtrem to jeśli przez cały rok siedzi się w biurze to nie pomoże na głupie opalanie w największym słońcu.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Panthenol Family został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: oparzenia, Oparzenia skórne, zdrowie. Producentem specyfiku Panthenol Family jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Panthenol Family jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Panthenol Family oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Panthenol Family dostępny jest bez recepty.