Zapoznaj się z ulotką Ibalgin Sport

Download icon Zobacz ulotkę
Ibalgin Sport

Podmiot odpowiedzialny:

ZENTIVA

Thumb zentiva

Postać:

krem

Opis:

Ibalgin Sport to lek w postaci kremu z ibuprofenem, wskazany do stosowania w leczeniu miejscowym objawów zapalnych ostrych i przewlekłych chorób reumatoidalnych, bólu związanego z chorobą zwyrodnieniową stawów i kręgosłupa.

Ibalgin Sport może być również stosowany jako środek pomocniczy w leczeniu schorzeń takich jak zapalenie żylaków (np. żylaki nóg), zakrzepowe zapalenie żył powierzchownych, zmiany miejscowe wywołane leczeniem obliteracyjnym żylaków, zapalenie żył wędrujące, zapalenie ścięgien oraz zapalenie mięśni i powięzi, leczenie zmian pourazowych powstałych np. przy uprawianiu sportu, takich jak stłuczenia, obrzęki, urazy stawów, krwiaki pourazowe, uszkodzenia tkanek okołostawowych.

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Migrena jest zmorą wielu ludzi. Nęka przede wszystkim kobiety i bardzo utrudnia im życie. Najczęściej jest skutkiem stresu – szybsze tempo życia,... Czytaj więcej

Skład:

Komponenty środka Ibalgin Sport są następujące: 

Substancjami czynnymi leku są ibuprofen (5%) i heparynoid (200 j.m./g).
Pozostałe składniki to: triglicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha, makrogolu eter stearylowy, makrogolu eter stearylowy 1050, hydroksyetyloceluloza, kwas stearynowy, alkohol cetostearylowy, metylu parahydroksybenzoesan (E 218), propylu parahydroksybenzoesan (E 216), glikol propylenowy, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie leku Ibalgin Sport powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu. Zalecana dawka produktu Ibalgin Sport do spożycia:

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 2 lub 3 razy na dobę, nie częściej niż co 4 do 5 godzin, rozprowadzić warstwę kremu o grubości 1 mm na chorej powierzchni i otaczającej okolicy a następnie delikatnie wetrzeć.

Przeciwwskazania:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Ibalgin Sport.

Lek Ibalgin Sport należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

czytaj więcej

Read more icon

Kup w sklepie

Artykuły wybrane dla Ciebie

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • Julita 2017-07-10 18:06

    Próbowałam już większość produktów wszytskie były średnie. W końcu trafiłam na Ibalgin Sport . Widzę, że działa na mnie idealnie!

  • Renata 2017-04-18 22:34

    Na stłuczenia jak nabardziej mogłabym polecić właśnie Ibalgin Sport.

  • Henryk 2017-04-04 21:22

    Co tu dużo mówić. Sprawdzony i skuteczny lek przy RZS,

  • Dlaczego nie mogę schudnąć?

    Dlaczego nie mogę schudnąć?

    Czytaj artykuł
    Na co zwracać uwagę wybierając sztuczne łzy?

    Na co zwracać uwagę wybierając sztuczne łzy?

    Czytaj artykuł
    Skuteczne patenty na poprawę pamięci

    Skuteczne patenty na poprawę pamięci

    Czytaj artykuł
  • Wojtek 2017-04-04 11:24

    Stosowałem po urazie kolana spowodowanym podczas maratonu. Ibalgin Sport + lód na kolano i wszystko już jest dobrze.

  • pokaż więcej opinii Read more icon

    Zapoznaj się z ulotką Ibalgin Sport

    Download icon Zobacz ulotkę
    Ibalgin Sport

    Podmiot odpowiedzialny:

    ZENTIVA

    Thumb zentiva

    Postać:

    krem

    Opis:

    Ibalgin Sport to lek w postaci kremu z ibuprofenem, wskazany do stosowania w leczeniu miejscowym objawów zapalnych ostrych i przewlekłych chorób reumatoidalnych, bólu związanego z chorobą zwyrodnieniową stawów i kręgosłupa.

    Ibalgin Sport może być również stosowany jako środek pomocniczy w leczeniu schorzeń takich jak zapalenie żylaków (np. żylaki nóg), zakrzepowe zapalenie żył powierzchownych, zmiany miejscowe wywołane leczeniem obliteracyjnym żylaków, zapalenie żył wędrujące, zapalenie ścięgien oraz zapalenie mięśni i powięzi, leczenie zmian pourazowych powstałych np. przy uprawianiu sportu, takich jak stłuczenia, obrzęki, urazy stawów, krwiaki pourazowe, uszkodzenia tkanek okołostawowych.

    Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

    Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

    Migrena jest zmorą wielu ludzi. Nęka przede wszystkim kobiety i bardzo utrudnia im życie. Najczęściej jest skutkiem stresu – szybsze tempo życia,... Czytaj więcej

    Skład:

    Komponenty środka Ibalgin Sport są następujące: 

    Substancjami czynnymi leku są ibuprofen (5%) i heparynoid (200 j.m./g).
    Pozostałe składniki to: triglicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha, makrogolu eter stearylowy, makrogolu eter stearylowy 1050, hydroksyetyloceluloza, kwas stearynowy, alkohol cetostearylowy, metylu parahydroksybenzoesan (E 218), propylu parahydroksybenzoesan (E 216), glikol propylenowy, woda oczyszczona.

    Dawkowanie:

    Dawkowanie leku Ibalgin Sport powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu. Zalecana dawka produktu Ibalgin Sport do spożycia:

    Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 2 lub 3 razy na dobę, nie częściej niż co 4 do 5 godzin, rozprowadzić warstwę kremu o grubości 1 mm na chorej powierzchni i otaczającej okolicy a następnie delikatnie wetrzeć.

    Przeciwwskazania:

    Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Ibalgin Sport.

    Lek Ibalgin Sport należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu.

    Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

    Artykuły wybrane dla Ciebie

    Innowacyjne sposoby leczenia bólu

    Innowacyjne sposoby leczenia bólu

    Czytaj artykuł
    Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

    Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

    Czytaj artykuł
    Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

    Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

    Czytaj artykuł

    Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeciwbólowe

    Altacet

    4.867 opinii:
    Tabletki Altacet to produkt leczniczy do sporządzania roztworu, stosowanego w celu...
    czytaj dalej »

    Tabletki Altacet to produkt leczniczy do sporządzania roztworu, stosowanego w celu... czytaj dalej »

    4.867 opinii:

    Ascodan

    4.836 opinii:
    Tabletki Ascodan to lek wskazany do stosowania w przypadku dolegliwości...
    czytaj dalej »

    Tabletki Ascodan to lek wskazany do stosowania w przypadku dolegliwości... czytaj dalej »

    4.836 opinii:

    Voltaren Express Forte

    4.717 opinii:
    Voltaren Express Forte jest lekiem o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym oraz...
    czytaj dalej »

    Voltaren Express Forte jest lekiem o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym oraz... czytaj dalej »

    Voltaren Max

    4.676 opinii:
    Voltaren Max to niezwykle popularny lek o szerokim działaniu przeciwbólowym,...
    czytaj dalej »

    Voltaren Max to niezwykle popularny lek o szerokim działaniu przeciwbólowym,... czytaj dalej »

    Dip Rilif

    4.5315 opinii:
    Dip Rilif to lek, który dostępny jest w formie żelu. Preparat wykazuje działanie...
    czytaj dalej »

    Dip Rilif to lek, który dostępny jest w formie żelu. Preparat wykazuje działanie... czytaj dalej »

    4.5315 opinii:

    Voltaren Acti Forte

    4.58 opinii:
    Voltaren Acti Forte jest lekiem, który charakteryzuje się działaniem...
    czytaj dalej »

    Voltaren Acti Forte jest lekiem, który charakteryzuje się działaniem... czytaj dalej »

    Neoxen

    4.56 opinii:
    Neoxen to produkt leczniczy w postaci żelu, który zmniejsza bólu i obrzęku...
    czytaj dalej »

    Neoxen to produkt leczniczy w postaci żelu, który zmniejsza bólu i obrzęku... czytaj dalej »

    4.56 opinii:

    Saridon

    4.449 opinii:
    Saridon jest lekiem złożonym w postaci tabletek o działaniu przeciwbólowym i...
    czytaj dalej »

    Saridon jest lekiem złożonym w postaci tabletek o działaniu przeciwbólowym i... czytaj dalej »

    4.449 opinii:

    IBUM FORTE

    4.4314 opinii:
    Kapsułki Ibum Forte to lek, który zawiera ibuprofen – substancję z grupy...
    czytaj dalej »

    Kapsułki Ibum Forte to lek, który zawiera ibuprofen – substancję z grupy... czytaj dalej »

    4.4314 opinii:

    IBUPROM Sprint Caps

    4.420 opinii:
    Ibuprom Sprint Caps jest lekiem stosowanym w przypadku dolegliwości bólowych o...
    czytaj dalej »

    Ibuprom Sprint Caps jest lekiem stosowanym w przypadku dolegliwości bólowych o... czytaj dalej »

    Podmiot odpowiedzialny:
    ZENTIVA
    Kategoria:
    Ból
    Typ:
    lek
    Na receptę:
    Nie
    Podmiot odpowiedzialny:
    ZENTIVA
    Inne produkty podmiotu odpowiedzialnego: