Krople Cue

Krople Cue

miejsce
w rankingu

--

Krople Cue
0.0
opinii: 0
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł
Co jeść i pić podczas upałów?

Co jeść i pić podczas upałów?

Czytaj artykuł
Czego przyczyną może być bezsenność?

Czego przyczyną może być bezsenność?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Krople Cue

Producent:

Opis:

Krople Cue to preparat dostępny w postaci kropli do uszu. Wskazaniem do stosowania kropli do uszu Krople Cue jest: stan zapalny przewodu słuchowego zewnętrznego, grzybica, egzema i zapalenie skóry. Preparat wykazuje działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Krople Cue odżywiają naskórek oraz przyspieszają regeneracje. Preparat przeznaczony jest zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci.

Skład:

W składzie Kropli Cue znajdują się następujące substancje: glikol propylenowy, glicerol, klimbazol, glikol rycynolanowy, kwas octowy, alantoina, olejki eteryczne - lebiodka pospolita, olejek cynamonowy, rozmaryn lekarski, lawenda lekarska, mięta pieprzowa, cytryna zwyczajna, gorzknik kanadyjski, oliwka europejska, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się stosować 3-4 krople dwa razy dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Krople do uszu

Antotalgin Natural

4.01 opinii:
Antotalgin Natural to preparat dostępny w postaci kropli do uszu. Preparat przeznaczony jest dla...
czytaj dalej »

Antotalgin Natural to preparat dostępny w postaci kropli do uszu. Preparat przeznaczony jest dla... czytaj dalej »

Cerumex

0.00 opinii:
Cerumex to preparat dostępny w postaci kropli do uszu. Preparat został stworzony z myślą o...
czytaj dalej »

Cerumex to preparat dostępny w postaci kropli do uszu. Preparat został stworzony z myślą o... czytaj dalej »

0.00 opinii:

Krople Cue

0.00 opinii:
Krople Cue to preparat dostępny w postaci kropli do uszu. Wskazaniem do stosowania kropli do uszu...
czytaj dalej »

Krople Cue to preparat dostępny w postaci kropli do uszu. Wskazaniem do stosowania kropli do uszu... czytaj dalej »

Otoargent

0.00 opinii:
Otoargent to lek dostępny w postaci kropli do uszu. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować...
czytaj dalej »

Otoargent to lek dostępny w postaci kropli do uszu. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować... czytaj dalej »

Preparat Krople Cue został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: Ból ucha, zdrowie, Higiena, Krople do uszu. Wytwórcą preparatu Krople Cue jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Krople Cue jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Krople Cue oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Krople Cue dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Krople Cue. Produkt Krople Cue został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-08-27 10:16. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Krople Cue to prosimy o napisanie swojej opinii. Nasza platforma uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat używania Krople Cue. Jeżeli dodasz notkę na temat produktu Krople Cue to z pewnością pomożesz wielu ludziom.