Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Czytaj artykuł
Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Czytaj artykuł
Mówiąc STOP nikotynie -  czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Rinozine to preparat dostępny w postaci maści. Maść wykazuje działanie nawilżająco-regenerujące. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które borykają się z suchością śluzówki nosa. O odpowiednie nawilżenie śluzówki nosa dba kwas hialuronowy. Ponadto, maść chroni organizm przed infekcjami. Preparat przeznaczony jest zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci.

Skład:

W składzie maści Rinozine znajdują się następujące substancje: kwas hialuronowy, witamina A, D-panthenol, hydrolizat proteinowy owsa zwyczajnego.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Maść przeznaczona jest do stosowania miejscowego.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Rinozine

0.00 opinii:
Rinozine to preparat dostępny w postaci maści. Maść wykazuje działanie nawilżająco-regenerujące....
czytaj dalej »

Rinozine to preparat dostępny w postaci maści. Maść wykazuje działanie nawilżająco-regenerujące.... czytaj dalej »

Preparat Rinozine został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, Nawilżenie, Maść do nosa. Producentem specyfiku Rinozine jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Rinozine jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Rinozine oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego obrazki. Specyfik Rinozine można dostać bez recepty.