Reklama baner
Rinozine

Rinozine

miejsce
w rankingu

--

Rinozine
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Czytaj artykuł
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł
Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Rinozine

Producent:

Opis:

Rinozine to preparat dostępny w postaci maści. Maść wykazuje działanie nawilżająco-regenerujące. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które borykają się z suchością śluzówki nosa. O odpowiednie nawilżenie śluzówki nosa dba kwas hialuronowy. Ponadto, maść chroni organizm przed infekcjami. Preparat przeznaczony jest zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci.

Skład:

W składzie maści Rinozine znajdują się następujące substancje: kwas hialuronowy, witamina A, D-panthenol, hydrolizat proteinowy owsa zwyczajnego.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Maść przeznaczona jest do stosowania miejscowego.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Rinozine

0.00 opinii:
Rinozine to preparat dostępny w postaci maści. Maść wykazuje działanie nawilżająco-regenerujące....
czytaj dalej »

Rinozine to preparat dostępny w postaci maści. Maść wykazuje działanie nawilżająco-regenerujące.... czytaj dalej »

Produkt Rinozine został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, Nawilżenie, Maść do nosa. Wytwórcą preparatu Rinozine jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka produktu Rinozine jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Rinozine oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Rinozine dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Rinozine. Produkt Rinozine został dodany do naszej bazy w dniu 2015-08-27 16:53. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Rinozine to prosimy o napisanie swojej opinii. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat stosowania Rinozine. Jeżeli napiszesz notkę na temat produktu Rinozine to z pewnością pomożesz wielu ludziom.