Nutricia Souvenaid

Nutricia Souvenaid

miejsce
w rankingu

--

Nutricia Souvenaid
4.67
opinii: 3
Medialna burza z powodu reklamy magnezu

Medialna burza z powodu reklamy magnezu

Czytaj artykuł
Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Czytaj artykuł
Po co nam witamina D3?

Po co nam witamina D3?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Daria 2017-05-18 13:01

  Podaję go cioci, jest lekka poprawa, ale dużo pracy przed nami, nie wiem czy cokolwiek jest w stanie pomoc w 100%.

 • Opinia użytkownika 2016-04-01 12:16

  polecam

 • Opinia użytkownika 2016-03-30 10:53

  spelna swoje zadanie.

 • Zapoznaj się z ulotką Nutricia Souvenaid

  Producent:

  N.V.NUTRICIA

  Thumb nutricia

  Opis:

  Nutricia Souvenaid to środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego w postaci płynu.  Preparat przeznaczony do picia i stosowany podczas terapii pacjentów ze wczesnymi objawami choroby Alzheimera. Dzięki unikatowej mieszaninie składników odżywczych, które mogą powodować wzrost liczby połączeń pomiędzy komórkami nerwowymi mózgu, preparat Souvenaid wykazuje dobroczynny wpływ na stan pacjentów z wczesną chorobą Alzheimera.

  Skład:

  kładniki produktu Nutricia Souvenaid są następujące: witamina A; witamina D; witamina E; witamina K; tiamina; ryboflawina; niacyna; kwas pantotenowy; witamina B6; kwas foliowy; witamina B12; biotyna; witamina C; Na; K; Cl; Ca; P; Mg; Fe; Zn; Cu; Mn; Mo; Se; Cr; I; 5'-monofosforan urydyny; cholina

  Dawkowanie:

  Dawkowanie Nutricia Souvenaid powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu Nutricia Souvenaid. Preparat Souvenaid jest przeznaczony do codziennego użytku. Dzienna dawka preparatu zawiera odpowiednią ilość specjalnie dobranych składników odżywczych, które osiągają właściwą skuteczność jedynie przy codziennym przyjmowaniu. Produkt stosuje się pod kontrolą lekarza lub pracownika opieki zdrowotnej.

  Przeciwwskazania:

  Przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik środka Nutricia Souvenaid. Produkt Nutricia Souvenaid należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Pamięć i koncentracja

  Preparat Nutricia Souvenaid został przyporządkowany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: zdrowie, Pamięć i koncentracja. Producentem specyfiku Nutricia Souvenaid jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka produktu Nutricia Souvenaid jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Nutricia Souvenaid oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Nutricia Souvenaid można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Nutricia Souvenaid. Produkt Nutricia Souvenaid został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-09-02 21:28. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Nutricia Souvenaid to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Nutricia Souvenaid. Jeżeli dołączysz notkę na temat specyfiku Nutricia Souvenaid to z pewnością pomożesz wielu osobom.