Naproxen Aflofarm
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • piotr 2016-04-04 16:10

  dobry produkt w dobrej cenie..

 • robert 2016-03-17 16:04

  bardzo dobry!dobrze sprawdza sie przy bolach stawow...

 • Zapoznaj się z ulotką Naproxen Aflofarm

  Producent:

  AFLOFARM

  Thumb aflofarm

  Opis:

  Naproxen Aflofarm to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwzapalne. Naproxen Aflofarm w szczególności rekomendowany jest dla osób, które borykają się z: reumatoidalnym zapaleniem stawów, młodzieńczym reumatoidalnym zapaleniem stawów, zesztywniającym zapaleniem stawów kręgosłupa, bolesnymi miesiączkami, bólami lędźwiowymi.

  Skład:

  W składzie tabletek Naproxen Aflofarm znajdują się następujące substancje: naproksen, laktoza, skrobia kukurydziana, stearynian magnezu, Poliwidon, krzemionka koloidalna, dodecylosiarczan sodu, żółcień pomarańczowa.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - lek przeciwbólowy

  Produkt Naproxen Aflofarm został zapisany do kategorii Ból wraz z tagami: ból kręgosłupa, Bóle menstruacyjne, ból mięśni, Ból zęba, ból pleców, przeciwbólowy, Stłuczenia, przeciwgorączkowy, migrena, ból stawów, lek przeciwzapalny, lek przeciwbólowy. Producentem specyfiku Naproxen Aflofarm jest Aflofarm, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Altra, Duozinal, Iladian Pregna, Iladian Żel do higieny intymnej 40+, Positivum. Ulotka produktu Naproxen Aflofarm jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Naproxen Aflofarm oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Naproxen Aflofarm można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Naproxen Aflofarm. Preparat Naproxen Aflofarm został zapisany do bazy danych w dniu 2015-08-21 20:30. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Naproxen Aflofarm to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Naproxen Aflofarm. Jeżeli utworzysz opinię na temat preparatu Naproxen Aflofarm to z pewnością pomożesz wielu osobom.