Reklama baner
Maziajki

Maziajki

miejsce
w rankingu

--

Maziajki
3.67
opinii: 3

Kup w sklepie

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Mikuzyo 2015-07-10 12:14

  Wziełam na próbę mydło o zapachu coli, myślałam że będzie jakieś wręcz ochydnie słodkie, czy mdławe - ale sam zapach jest bardzo ciekawy. Jestem pozytywnie nim zaskoczona :)

 • Pula 2015-07-10 12:13

  Na miejsca intymne nie jest to najlpesze rozwiązanie, u mnie występują podrażnienia

 • Olla1 2015-07-10 12:13

  Mydło fajnie pachnie ;) Dla mnie bomba! Z użyciem go nie mam żadnych problemów

 • Zapoznaj się z ulotką Maziajki

  Producent:

  ZIAJA

  Thumb ziaja

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Maziajki został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: do kąpieli, mydło, mydło do kąpieli, kosmetyki. Wytwórcą preparatu Maziajki jest Ziaja, który również jest producentem takich produktów jak Ziaja Wielowitaminowy, Ziaja Aretina Q Krem pod oczy, Ziaja Wielowitaminowa , Ziaja Stopy, Ziaja Anno D`oro. Ulotka specyfiku Maziajki jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Maziajki oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Maziajki dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Maziajki. Produkt Maziajki został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-05-15 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Maziajki to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Nasza strona uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat stosowania Maziajki. Jeżeli dodasz informację na temat specyfiku Maziajki to z pewnością pomożesz wielu ludziom.