Maziajki

Maziajki

miejsce
w rankingu

--

Maziajki
3.67
opinii: 3
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł
Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Czytaj artykuł
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Mikuzyo 2015-07-10 12:14

  Wziełam na próbę mydło o zapachu coli, myślałam że będzie jakieś wręcz ochydnie słodkie, czy mdławe - ale sam zapach jest bardzo ciekawy. Jestem pozytywnie nim zaskoczona :)

 • Pula 2015-07-10 12:13

  Na miejsca intymne nie jest to najlpesze rozwiązanie, u mnie występują podrażnienia

 • Olla1 2015-07-10 12:13

  Mydło fajnie pachnie ;) Dla mnie bomba! Z użyciem go nie mam żadnych problemów

 • Zapoznaj się z ulotką Maziajki

  Producent:

  ZIAJA

  Thumb ziaja

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - mydło do kąpieli

  Preparat Maziajki został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: do kąpieli, mydło, mydło do kąpieli, kosmetyki. Wytwórcą preparatu Maziajki jest Ziaja, który również jest producentem takich produktów jak Ziaja Wielowitaminowy, Ziaja Aretina Q Krem pod oczy, Ziaja Wielowitaminowa , Ziaja Stopy, Ziaja Anno D`oro. Ulotka specyfiku Maziajki jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Maziajki oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Maziajki dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Maziajki. Produkt Maziajki został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-05-15 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Maziajki to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Nasza strona uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat stosowania Maziajki. Jeżeli dodasz informację na temat specyfiku Maziajki to z pewnością pomożesz wielu ludziom.