Maść kamforowa

Maść kamforowa

miejsce
w rankingu

--

Maść kamforowa
4.0
opinii: 1
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-21 14:31

  Przyjemnie rozgrzewa obolałe miejsca.

 • Zapoznaj się z ulotką Maść kamforowa

  Producent:

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeciwbólowy

  Specyfik Maść kamforowa został przyporządkowany do kategorii Ból wraz z tagami: odmrożenia, reumatyzm, Nerwobóle, przeciwbólowy. Wytwórcą produktu Maść kamforowa jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka produktu Maść kamforowa jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Maść kamforowa oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Maść kamforowa dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Maść kamforowa. Preparat Maść kamforowa został dodany do bazy danych w dniu 2016-02-24 14:57. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Maść kamforowa to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Maść kamforowa. Jeżeli dodasz opinię na temat preparatu Maść kamforowa to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.