Reklama baner
Maść kamforowa

Maść kamforowa

miejsce
w rankingu

--

Maść kamforowa
4.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-21 14:31

  Przyjemnie rozgrzewa obolałe miejsca.

 • Zapoznaj się z ulotką Maść kamforowa

  Producent:

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Specyfik Maść kamforowa został przyporządkowany do kategorii Ból wraz z tagami: odmrożenia, reumatyzm, Nerwobóle, przeciwbólowy. Wytwórcą produktu Maść kamforowa jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka produktu Maść kamforowa jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Maść kamforowa oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Maść kamforowa dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Maść kamforowa. Preparat Maść kamforowa został dodany do bazy danych w dniu 2016-02-24 14:57. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Maść kamforowa to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Maść kamforowa. Jeżeli dodasz opinię na temat preparatu Maść kamforowa to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.