Herbatka rumiankowa

Herbatka rumiankowa

miejsce
w rankingu

--

Herbatka rumiankowa
5.0
opinii: 1
Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Czytaj artykuł
Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Czytaj artykuł
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Anna 2016-03-02 14:21

  ulubiona herbatka moich dzieci

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb elanda

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Herbatka rumiankowa został dodany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: dolegliwości żołądkowe, stany napięcia nerwowego, wzdęcia, herbata, zioła. Wytwórcą preparatu Herbatka rumiankowa jest Elanda, który również jest wytwórcą takich produktów jak Herbatka rumiankowa, Herbatka szałwiowa, Stomatosol, Afronis, Herbatka Red Slim Tea 3 Extra. Ulotka specyfiku Herbatka rumiankowa jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Herbatka rumiankowa oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Herbatka rumiankowa można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Herbatka rumiankowa. Produkt Herbatka rumiankowa został dodany do bazy danych w dniu 2016-01-27 11:35. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Herbatka rumiankowa to prosimy o dodanie swojej opinii. Serwis Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat stosowania Herbatka rumiankowa. Jeżeli napiszesz notkę na temat produktu Herbatka rumiankowa to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.