Reklama baner
Herbata Królewska

Herbata Królewska

miejsce
w rankingu

--

Herbata Królewska
4.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Kasza jaglana stała się ostatnio bardzo modna

Kasza jaglana stała się ostatnio bardzo modna

Czytaj artykuł
Zdrowe śniadanie – czyli jakie?

Zdrowe śniadanie – czyli jakie?

Czytaj artykuł
Jak alkohol może wpływać na naszą wątrobę?

Jak alkohol może wpływać na naszą wątrobę?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-10 15:23

  polecam

 • Zapoznaj się z ulotką Herbata Królewska

  Producent:

  VIVIO

  Thumb vivio

  Opis:

  Fasola mung polecana jest w szczególności dla osób, które borykają się ze zbyt wysokim cholesterolem. Obecność dużej ilości antyutleniaczy sprawia, że spożywanie tego produktu chroni również przed zawałem serca. Jagody Goji są uznawane za najwspanialsze owoce naszej planety. Warto zadbać o to, by w kuchni znalazło się miejsce na sok z Goji, gdyż to bogactwo witaminy C. Syrop klonowy, to duma Kanadyjczyków. Jego fenomen wynika z dużej zawartości biotyny oraz kwasu foliowego.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Specyfik Herbata Królewska został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zdrowe odżywianie, sklep ze zdrową żywnością, herbaty czarne, herbaty. Wytwórcą preparatu Herbata Królewska jest ViVio, który również jest wytwórcą takich produktów jak Herbata Zmęczona Basia, Żeń-Szeń Syberyjski, LA POTENTE Yerba Mate Afrodyzjak Z Catuabą, Mate Green FUERTE, Yerba Mate Green Despalada. Ulotka preparatu Herbata Królewska jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Herbata Królewska oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Herbata Królewska można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Herbata Królewska. Specyfik Herbata Królewska został dodany do naszej bazy w dniu 2015-08-14 12:55. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Herbata Królewska to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Serwis Supple.pl tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Herbata Królewska. Jeżeli utworzysz recenzję na temat preparatu Herbata Królewska to z pewnością pomożesz wielu osobom.