Guarana Energy

Guarana Energy

miejsce
w rankingu

--

Guarana Energy
0.0
opinii: 0
Po co nam witamina D3?

Po co nam witamina D3?

Czytaj artykuł
Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Czytaj artykuł
Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Guarana Energy

Producent:

Opis:

Guarana Energy to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które borykają się z uczuciem zmęczenia i znużenia. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz dla młodzieży poniżej 16. roku życia.

Skład:

W składzie preparatu Guarana Energy znajdują się następujące substancje: tauryna, celuloza mikrokrystaliczna, dwutlenek krzemu, talk, fosforan dwuwapniowy, wyciąg z nasion quarany, kofeina, glukuronolakton, inozytol, hydroksypropylometyloceluloza, stearynian magnezu, nikotynamid, skrobia kukurydziana, chlorowodorek pirydoksyny, inulina, D-pantotenian wapnia, triglicerydy, cyjanokobalamina.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się przyjmować dwie tabletki dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Pamięć i koncentracja

Preparat Guarana Energy został przyporządkowany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: zdrowie, Pamięć i koncentracja. Wytwórcą produktu Guarana Energy jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Guarana Energy jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Guarana Energy oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Guarana Energy można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Guarana Energy. Produkt Guarana Energy został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-09-02 20:11. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Guarana Energy to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Serwis Supple.pl tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat używania Guarana Energy. Jeżeli dodasz informację na temat produktu Guarana Energy to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.