Glukozamina 500

Glukozamina 500

miejsce
w rankingu

--

Glukozamina 500
0.0
opinii: 0
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Glukozamina 500

Producent:

Opis:

Glukozamina 500 to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu znajduje się niezwykle cenna witamina C. Preparat Glukozamina 500 wspiera organizm w prawidłowej produkcji kolagenu.

Skład:

W składzie suplementu diety Glukozamina 500 znajdują się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2 KCl, żelatyna, kwas L-askorbinowy, sól magnezowa kwasów tłuszczowych, barwnik.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się przyjmować 1 kapsułkę dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - glukozamina

ArthroStop Plus

4.01 opinii:
ArthroStop Plus to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

ArthroStop Plus to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Stabil

4.02 opinii:
Stabil jest kremem o aktywnej formule, przeznaczonym do masażu okolic stawów. Krem ten...
czytaj dalej »

Stabil jest kremem o aktywnej formule, przeznaczonym do masażu okolic stawów. Krem ten... czytaj dalej »

4.02 opinii:

Glukozamina 500

0.00 opinii:
Glukozamina 500 to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu znajduje się...
czytaj dalej »

Glukozamina 500 to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu znajduje się... czytaj dalej »

Specyfik Glukozamina 500 został dołączony do kategorii Ból wraz z tagami: ból stawów, wzmocnienie stawów, glukozamina. Producentem specyfiku Glukozamina 500 jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka preparatu Glukozamina 500 jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Glukozamina 500 oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Glukozamina 500 można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Glukozamina 500. Preparat Glukozamina 500 został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-08-23 16:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Glukozamina 500 to prosimy o dodanie swojej recenzji. Nasza platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Glukozamina 500. Jeżeli dodasz notkę na temat produktu Glukozamina 500 to z pewnością pomożesz wielu ludziom.