Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Glukozamina 500 to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu znajduje się niezwykle cenna witamina C. Preparat Glukozamina 500 wspiera organizm w prawidłowej produkcji kolagenu.

Skład:

W składzie suplementu diety Glukozamina 500 znajdują się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2 KCl, żelatyna, kwas L-askorbinowy, sól magnezowa kwasów tłuszczowych, barwnik.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się przyjmować 1 kapsułkę dziennie.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

ArthroStop Plus

4.01 opinii:
ArthroStop Plus to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

ArthroStop Plus to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Glukozamina 500

0.00 opinii:
Glukozamina 500 to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu znajduje się...
czytaj dalej »

Glukozamina 500 to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu znajduje się... czytaj dalej »

Produkt Glukozamina 500 został przyporządkowany do kategorii Ból wraz z tagami: ból stawów, wzmocnienie stawów, glukozamina. Wytwórcą preparatu Glukozamina 500 jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka preparatu Glukozamina 500 jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Glukozamina 500 oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Glukozamina 500 dostępny jest bez recepty.