Dih Skurcz

Dih Skurcz

miejsce
w rankingu

--

Dih Skurcz
5.0
opinii: 2
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł
Po co nam witamina D3?

Po co nam witamina D3?

Czytaj artykuł
Medialna burza z powodu reklamy magnezu

Medialna burza z powodu reklamy magnezu

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Cecylia 2017-01-02 10:39

  U mnie sprawdza sie idealnie. czesto mialam opuchniete i bolace nogi, bo pracuje za barem (caly czas na stojaco)

 • Opinia użytkownika 2016-11-25 16:21

  super, u mnie sie spisal bb dobrze

 • Zapoznaj się z ulotką Dih Skurcz

  Producent:

  HASCO-LEK

  Thumb hasco lek

  Opis:

  Dih Skurcz to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat wykazuje działanie antyoksydacyjne oraz przeciwobrzękowe. Skład suplementu diety Dih Skurcz został skomponowany tak, by wzmacniał naczynia krwionośne. Dih Skurcz to źródło magnezu, który jest niezbędny do właściwego funkcjonowania mięśnia sercowego oraz mięśni. Wskazaniem do stosowania suplementu diety Dih Skurcz jest: siedzący tryb życia, uczucie ciężkości nóg, skurcze mięśniowe oraz pajączki naczyniowe.

  Skład:

  W składzie suplementu diety Dih Skurcz znajdują się następujące substancje: olej sojowy, żelatyna, gliceryna roślinna, tlenek żelaza żółty i tlenek żelaza czerwony, krzemian glinowo-potasowy, cytrynian magnezu, diosmina, olej palmowy, wosk żółty, olej kokosowy, trokserutyna, lecytyna sojowa, kwas askorbowy.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie przekraczać wskazanej w ulotce dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Suplement należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie przekraczać zalecanej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - stawy i nogi

  Specyfik Dih Skurcz został przyporządkowany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: zmęczone nogi, skurcze mięśni. Producentem preparatu Dih Skurcz jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka produktu Dih Skurcz jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać opinie na temat Dih Skurcz oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Dih Skurcz można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Dih Skurcz. Preparat Dih Skurcz został dodany do naszej bazy w dniu 2015-08-23 16:19. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Dih Skurcz to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Platforma współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat stosowania Dih Skurcz. Jeżeli zamieścisz informację na temat preparatu Dih Skurcz to z pewnością pomożesz wielu osobom.