Reklama baner
Bobodent

Bobodent

miejsce
w rankingu

--

Bobodent
4.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Czytaj artykuł
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł
Nowa obudowa w iPhone 8

Nowa obudowa w iPhone 8

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-21 13:14

  Przynosi szybką ulgę. Małe opakowanie, ale wystarcza na bardzo długo.

 • Zapoznaj się z ulotką Bobodent

  Producent:

  HASCO-LEK

  Thumb hasco lek

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Specyfik Bobodent został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: ząbkowanie. Producentem specyfiku Bobodent jest Hasco-Lek, który również jest twórcą takich produktów jak Ulgix Laxi, Bobodent, Juvit C, Calcium Hasco Allergy, Chrom + B3. Ulotka specyfiku Bobodent jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Bobodent oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Bobodent można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Bobodent. Preparat Bobodent został zapisany do naszej bazy w dniu 2016-04-20 16:31. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Bobodent to prosimy o dodanie swojej opinii. Serwis Supple.pl tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Bobodent. Jeżeli dołączysz informację na temat preparatu Bobodent to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.