Bobodent

Bobodent

miejsce
w rankingu

--

Bobodent
4.0
opinii: 1
Czego przyczyną może być bezsenność?

Czego przyczyną może być bezsenność?

Czytaj artykuł
Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Czytaj artykuł
Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-21 13:14

  Przynosi szybką ulgę. Małe opakowanie, ale wystarcza na bardzo długo.

 • Zapoznaj się z ulotką Bobodent

  Producent:

  HASCO-LEK

  Thumb hasco lek

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty -

  Specyfik Bobodent został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: ząbkowanie. Producentem specyfiku Bobodent jest Hasco-Lek, który również jest twórcą takich produktów jak Ulgix Laxi, Bobodent, Juvit C, Calcium Hasco Allergy, Chrom + B3. Ulotka specyfiku Bobodent jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Bobodent oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Bobodent można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Bobodent. Preparat Bobodent został zapisany do naszej bazy w dniu 2016-04-20 16:31. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Bobodent to prosimy o dodanie swojej opinii. Serwis Supple.pl tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Bobodent. Jeżeli dołączysz informację na temat preparatu Bobodent to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.