Heel-Viburcol compositum

Heel-Viburcol compositum

miejsce
w rankingu

--

Heel-Viburcol compositum
0.0
opinii: 0
Co jeść i pić podczas upałów?

Co jeść i pić podczas upałów?

Czytaj artykuł
Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Czytaj artykuł
Mówiąc STOP nikotynie -  czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb heel

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Specyfik Heel-Viburcol compositum został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: ząbkowanie. Wytwórcą specyfiku Heel-Viburcol compositum jest Heel GMBH, który również jest twórcą takich preparatów jak Heel-Leptandra compositum, Heel-Cralonin, Heel-Diarrheel S, Heel-Viburcol compositum, Heel-Hamamelis - Homaccord. Ulotka produktu Heel-Viburcol compositum jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Heel-Viburcol compositum oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Heel-Viburcol compositum można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Heel-Viburcol compositum. Preparat Heel-Viburcol compositum został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2016-04-20 16:33. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Heel-Viburcol compositum to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat stosowania Heel-Viburcol compositum. Jeżeli zamieścisz informację na temat produktu Heel-Viburcol compositum to z pewnością pomożesz wielu osobom.