Heel-Viburcol compositum

Heel-Viburcol compositum

miejsce
w rankingu

--

Heel-Viburcol compositum
0.0
opinii: 0
Niezawodne sposoby na uspokojenie i pozbycie się stresu.

Niezawodne sposoby na uspokojenie i pozbycie się stresu.

Czytaj artykuł
Czego przyczyną może być bezsenność?

Czego przyczyną może być bezsenność?

Czytaj artykuł
Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Heel-Viburcol compositum

Producent:

HEEL GMBH

Thumb heel

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty -

Specyfik Heel-Viburcol compositum został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: ząbkowanie. Wytwórcą specyfiku Heel-Viburcol compositum jest Heel GMBH, który również jest twórcą takich preparatów jak Heel-Leptandra compositum, Heel-Cralonin, Heel-Diarrheel S, Heel-Viburcol compositum, Heel-Hamamelis - Homaccord. Ulotka produktu Heel-Viburcol compositum jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Heel-Viburcol compositum oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Heel-Viburcol compositum można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Heel-Viburcol compositum. Preparat Heel-Viburcol compositum został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2016-04-20 16:33. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Heel-Viburcol compositum to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat stosowania Heel-Viburcol compositum. Jeżeli zamieścisz informację na temat produktu Heel-Viburcol compositum to z pewnością pomożesz wielu osobom.