Be Slim Fast

Be Slim Fast

miejsce
w rankingu

--

Be Slim Fast
0.0
opinii: 0
Jak urozmaicić trening cardio?

Jak urozmaicić trening cardio?

Czytaj artykuł
Jak wybrać dobry spalacz tłuszczu?

Jak wybrać dobry spalacz tłuszczu?

Czytaj artykuł
Jak skutecznie zrzucać kilogramy

Jak skutecznie zrzucać kilogramy

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb colfarm

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Preparat Be Slim Fast został dołączony do kategorii Odchudzanie wraz z tagami: suplement diety, odchudzanie. Wytwórcą specyfiku Be Slim Fast jest Colfarm, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Be Slim 3, Be Slim Fast, Be Slim Ketony , Be Slim Zielona Kawa, Młody Jęczmień + 4 składniki aktywne. Ulotka preparatu Be Slim Fast jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Be Slim Fast oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Be Slim Fast można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Be Slim Fast. Specyfik Be Slim Fast został dodany do bazy danych w dniu 2016-06-06 14:34. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Be Slim Fast to prosimy o dodanie swojej opinii. Platforma Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Be Slim Fast. Jeżeli zamieścisz informację na temat produktu Be Slim Fast to z pewnością pomożesz wielu ludziom.