Aurecon Plus

Aurecon Plus

miejsce
w rankingu

--

Aurecon Plus
4.0
opinii: 3
Sposoby na przykry zapach stóp

Sposoby na przykry zapach stóp

Czytaj artykuł
Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Czytaj artykuł
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Iwa 2017-05-18 13:11

  Ja też polecam, jeszcze nigdy tak dokładnie nie wyczyściłam sobie uszu. Nawet nie spodziewałam się, że wydzieliny może być aż tak dużo!

 • kamila 2016-03-31 14:45

  polecam

 • Sylwia 2016-03-23 14:16

  Stosowanie tych świec wymaga dużej ostrożności a efekty są mizerne...

 • Zapoznaj się z ulotką Aurecon Plus

  Producent:

  HERB PHARMA

  Thumb herb pharma

  Opis:

  Wyrób medyczny Aurecon Plus to świeczki do uszu, przeznaczone do higieny uszu - oczyszczania zewnętrznych przewodów słuchowych z zalegającej woskowiny. Świeczki mają postać bawełnianych rurek, nasączonych mieszaniną wosku pszczelego oraz parafiny. W wyniku ciepła wydzielanego przez palącą się świeczkię woskowina zostaje zmiękczona i usunięta do rurki, w wyniku działania efektu kominowego. Równocześnie dochodzi do wyrównania ciśnienia w okolicy głowy i szyi.

  Skład:

  Komponenty wyrobu medycznego Aurecon Plus są następujące: bawełna, wosk pszczeli, parafina, wkładka ochronna z tworzywa sztucznego.

  Dawkowanie:

  Stosowanie świeczek Aurecon Plus powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu. 

  Zalecane stosowanie wyrobu: profilaktycznie raz w miesiącu. Kuracja profilaktyczna obejmować 3 następujące po sobie dni.

  Sposób użycia:

  1. Wsunąć załączony papierowy pierścień na świeczkę, a następnie zapalić ją na szerszym końcu. 
  2. Położyć głowę w pozycji poziomej, wsunąć świeczkę węższym końcem do ucha. Świeczka powinna być ułożona pionowo. 
  3. Wyjąć i zgasić świeczkę w przygotowanym wcześniej naczyniu z wodą kiedy świeczka dopali się do 2/3 (powyżej papierowego kręgu). 

  Proces palenia trwa 6-7 minut.

  Przeciwwskazania:

  Przed użyciem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Aurecon Plus. Nie stosować preparatu w przypadku perforacji błony bębenkowej. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 3 roku życia.

  Aurecon Plus należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanego stosowania produktu, gdyż może się to wiązać z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - higiena uszu

  A-Cerumen

  4.333 opinii:
  Wyrób medyczny A-Cerumen to spray przeznaczony do oczyszczania uszu i usuwania...
  czytaj dalej »

  Wyrób medyczny A-Cerumen to spray przeznaczony do oczyszczania uszu i usuwania... czytaj dalej »

  4.333 opinii:

  Vaxol

  4.25 opinii:
  Vaxol to wyrób medyczny w postaci sprayu, który przeznaczony jest do usuwania...
  czytaj dalej »

  Vaxol to wyrób medyczny w postaci sprayu, który przeznaczony jest do usuwania... czytaj dalej »

  4.25 opinii:

  Aurecon Plus

  4.03 opinii:
  Wyrób medyczny Aurecon Plus to świeczki do uszu, przeznaczone do higieny uszu...
  czytaj dalej »

  Wyrób medyczny Aurecon Plus to świeczki do uszu, przeznaczone do higieny uszu... czytaj dalej »

  Audispray Adult

  0.00 opinii:
  Audispray Adult to preparat dostępny w postaci aerozolu. Audispray Adult to hipertoniczny...
  czytaj dalej »

  Audispray Adult to preparat dostępny w postaci aerozolu. Audispray Adult to hipertoniczny... czytaj dalej »

  Specyfik Aurecon Plus został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: Świeczki, zdrowie, Ból ucha. Wytwórcą preparatu Aurecon Plus jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Aurecon Plus jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Aurecon Plus oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Aurecon Plus można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Aurecon Plus. Specyfik Aurecon Plus został dołączony do bazy danych w dniu 2015-08-25 21:49. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Aurecon Plus to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Portal Supple.PL współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Aurecon Plus. Jeżeli dołączysz opinię na temat preparatu Aurecon Plus to z pewnością pomożesz wielu osobom.