Aspicam BIO

Aspicam BIO

miejsce
w rankingu

--

Aspicam BIO
4.33
opinii: 3
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Roxi 2015-08-22 17:51

  Dla mnie Aspicam BIO jest lekiem, który wstrzelił się w punktacji 10/10. Nie znam lepszego na stawy i warto pamiętać, że mało szkodzi. Polecam! Dla mnie BOMBA!

 • Nika 2015-08-22 17:50

  Wydaje mi się, że to jest aktualnie jeden z lepszych środków z którymi miałam okazje korzystać. Jedynie do czego mam ale to cena. Troszkę czasami za duża w większych opakowaniach :)

 • Wiki 2015-08-22 17:49

  W szybkim czasie poczułam się o wiele lepiej i teraz wiem co potrzebuje aby wstać na nogi. Szybko redukuje bóle mieśniowo-stawowe i warto to używać!

 • Zapoznaj się z ulotką Aspicam BIO

  Producent:

  Opis:

  Aspicam BIO to lek dostępny w postaci tabletek. Preparat wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować lek Aspicam BIO w następujących sytuacjach:

  -bóle kostno-stawowe

  -bóle mięśniowe (w czasie chorób reumatoidalnych)

  -reumatoidalne zapalenie stawów

  -młodzieńcze reumatoidalne zapalenie stawów

  -zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa

  Należy jednak pamiętać, że w przypadku pacjentów w podeszłym wieku wchłanianie leku może zostać zmniejszone. Preparat przeznaczony jest do stosowania doustnego.

  Skład:

  W składzie tabletek Aspicam BIO znajdują się następujące substancje: meloksykam, laktoza, poliwinylopyrolidon, stearynian magnezu.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat dostępny jest w postaci tabletek. Tabletki przeznaczone są do stosowania doustnego. Zaleca się przyjmować jedną tabletkę dziennie. Preparatu nie należy stosować dłużej niż 7 dni bez konsultacji z lekarzem.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - lek przeciwbólowy

  Produkt Aspicam BIO został zapisany do kategorii Ból wraz z tagami: Bóle mięśniowo-stawowe, lek przeciwzapalny, lek przeciwbólowy. Wytwórcą produktu Aspicam BIO jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka specyfiku Aspicam BIO jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Aspicam BIO oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Aspicam BIO można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Aspicam BIO. Specyfik Aspicam BIO został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-08-22 13:21. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Aspicam BIO to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Platforma uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Aspicam BIO. Jeżeli dołączysz recenzję na temat specyfiku Aspicam BIO to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.