Zielnik Apteczny - Rdest Ptasi

Zielnik Apteczny - Rdest Ptasi

miejsce
w rankingu

--

Zielnik Apteczny - Rdest Ptasi
0.0
opinii: 0
Kaki - owoc na komórki rakowe

Kaki - owoc na komórki rakowe

Czytaj artykuł
Odkryj właściwości i zastosowania mniszka lekarskiego

Odkryj właściwości i zastosowania mniszka lekarskiego

Czytaj artykuł
Sposoby wykorzystania orzechów piorących

Sposoby wykorzystania orzechów piorących

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Zielnik Apteczny - Rdest Ptasi

Producent:

HERBAPOL

Thumb herbapol

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Specyfik Zielnik Apteczny - Rdest Ptasi został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zapalenie dziąseł, wątroba, kamica nerkowa, miażdżyca, oparzenia, Artretyzm, reumatyzm. Producentem preparatu Zielnik Apteczny - Rdest Ptasi jest Herbapol, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Herbatka Talia Max, Herbatka Talia Odchudzanie , Herbatka Talia Spalanie, Zielony Jęczmień Herbapol, Baifem Pianka do higieny intymnej. Ulotka produktu Zielnik Apteczny - Rdest Ptasi jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Zielnik Apteczny - Rdest Ptasi oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Zielnik Apteczny - Rdest Ptasi można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Zielnik Apteczny - Rdest Ptasi. Preparat Zielnik Apteczny - Rdest Ptasi został dołączony do bazy danych w dniu 2016-04-15 12:41. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Zielnik Apteczny - Rdest Ptasi to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma Supple.pl tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Zielnik Apteczny - Rdest Ptasi. Jeżeli dodasz opinię na temat specyfiku Zielnik Apteczny - Rdest Ptasi to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.