Vichy Flexilift Teint

Vichy Flexilift Teint

miejsce
w rankingu

--

Vichy Flexilift Teint
5.0
opinii: 1
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Agata 2016-04-12 14:08

  Delikatna, idealna dla mnie konsystencja; długo utrzymuje się na twarzy, dobrze się rozprowadza i co najważniejsze nie mam żadnego uczulenia.Polecam!

 • Zapoznaj się z ulotką Vichy Flexilift Teint

  Producent:

  VICHY

  Thumb vichy

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty -

  ImpreSkin

  4.52 opinii:
  Wszystko o Impreskin – cena, opinie, działanie Kiedy mijają lata, nasza skóra...
  czytaj dalej »

  Wszystko o Impreskin – cena, opinie, działanie Kiedy mijają lata, nasza skóra... czytaj dalej »

  Olej ze Słodkich Migdałów

  4.333 opinii:
  Olej ze słodkich migdałów pozyskiwany jest z nasion owoców drzewa migdałowego....
  czytaj dalej »

  Olej ze słodkich migdałów pozyskiwany jest z nasion owoców drzewa migdałowego.... czytaj dalej »

  Specyfik Vichy Flexilift Teint został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: zmarszczki, starzenie się skóry. Producentem specyfiku Vichy Flexilift Teint jest Vichy, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Vichy Neovadiol Kompleks Uzupełniający, Vichy Aqualia Thermal, Vichy Neovadiol Magistral Elixir, Vichy Myokine, Vichy Podexine . Ulotka specyfiku Vichy Flexilift Teint jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Vichy Flexilift Teint oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Vichy Flexilift Teint dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Vichy Flexilift Teint. Preparat Vichy Flexilift Teint został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2016-03-10 12:43. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Vichy Flexilift Teint to prosimy o napisanie swojej recenzji. Portal Supple.PL współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Vichy Flexilift Teint. Jeżeli zamieścisz notkę na temat specyfiku Vichy Flexilift Teint to z pewnością pomożesz wielu ludziom.